
Верстат для різання керамічної плитки Sturm PAK TC9824U |ЗНИЖКА 5%|ДЗВОНІТЬ
44 022 ₴
- В наявності
- Код: TC9824U-tlt
- +380 (50) 423-62-20
Новинка від Sturm! Плиткоріз Sturm TC9824U - призначений для різання підлогової і настінної плитки, скла, мармуру, граніту і подібні матеріали. Водяне охолодження диска діаметром 250 мм і верхній двигун потужністю 1400 Вт, встановлений на плиткорезе Sturm TC9824U, дозволяють ефективну експлуатацію інструменту. Сталевий стіл з гумовими накладками розміром 1260х460 мм дає можливість розпилювати плитку під кутом 90 градусів, так і різати її під довільним кутом в діапазоні від 0 до 45 градусів. Рабочий стол в этой модели состоит из двух половин, что облегчает процесс очиски поддона с водой.
Особенности:
- Потребляемая мощность: 1.4 кВт
- Глубина пропила под углом 45º: 50 мм
- Глубина пропила под углом 90º: 60 мм
- Частота холостого хода: 2950 об/мин
- Диаметр пильного полотна: 250 мм
- Высота диска над столом: 42 мм;
- Размер стола: 1260 x 460 мм
- Новая расширенная гарантия: 24 месяца;
| Основные | |
| Диаметр диска | 250 мм |
| Максимальная мощность | 1400 Вт |
| Напряжение, В | 220 В~ 50 Гц; |
| Обороты на холостом ходу | 2950 об/мин |
| Глубина реза под углом 90 градусов | 60 мм |
| Глубина реза под углом 45 градусов | 50 мм |
| Максимальная длина резания | 1200 мм |
| Водяное охлаждение диска | Есть |
| Размер рабочего стола | 1260x460 мм |
| Диаметр посадочного отверстия | 25.4 мм |
| Длина сетевого кабеля, м | 1.9 м |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Габариты в упаковке | 1360x560x385 мм |
| Вес брутто, кг | 60,3 кг |
| Комплектация | Плиткорез Sturm TC9824U; Гаечный ключ - 2 шт; Стойка с резиновым ковриком - 4 шт; Пробка для резервуара для воды - 1 шт; Прокладка - 1 шт; Фиксирующие ручки для стоек - 4 шт; Держатель - 1 шт; Пильный диск - 1 шт; Рейка угла скоса - 1 шт; Инструкция по эксплуатации - 1 шт; |
| Гарантія, міс | 24 |
Комплектація:
- Плиткоріз Sturm TC9824U;
- Гайковий ключ - 2 шт;
- Стійка з гумовим килимком - 4 шт;
- Пробка для резервуара для води - 1 шт;
- Прокладка - 1 шт;
- Фіксуючі ручки для стійок - 4 шт;
- Тримач - 1 шт;
- Пильний диск - 1 шт;
- Рейка кута скосу - 1 шт;
- Інструкція з експлуатації - 1 шт;
* Виробник залишає за собою право без попередження дилера змінювати характеристики, зовнішній вигляд, комплектацію товару і місце його виробництва.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sturm |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Діаметр посадкового отвору | 25.4 мм |
| Максимальна глибина різу | 60 мм |
| Максимальний діаметр диска | 250 мм |
| Споживана потужність | 1.4 кВт |
| Стан | Новий |
| Кут різу | 90 град. |
| Кількість обертів холостого ходу | 2950 об/хв |
| Загальні параметри | |
| Вага | 60.3 кг |
| Висота | 385 мм |
| Довжина | 1360 мм |
| Ширина | 560 мм |
| Параметри мережі | |
| Напруга | 220 В |
| Частота | 50 GHz |
| Розміри робочої поверхні | |
| Ширина столу | 460 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина столу | 1260 мм |
- Ціна: 44 022 ₴



