| МОЩНОСТЬ: | 2100 ВТ |
| СИЛА ТОКА ПРИ НАПРЯЖЕНИИ 230 В: | 9,0 А |
| СКОРОСТЬ ХОЛОСТОГО ХОДА: | 8000-23000 ОБ/МИН |
| ДИАМЕТР ЦАНГИ: | 12,8,6 ММ |
| ГЛУБИНА ФРЕЗЕРОВАНИЯ: | 0 - 60 ММ |
| ВЕС: | 6,3 КГ |
Комплектація товару
- Фрезер 1шт
- Керівництво користувача 1шт
- Паралельний упор 1шт
- Копіювальна втулка 1шт
- Патрубок пилососа 1шт
- Цанги: 6 мм / 8 мм / 12 мм 3шт
- Коробка 1шт
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Crown |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 6.3 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Максимальна глибина фрезерування | 60 мм |
| Максимальна кількість обертів | 23000 об/хв |
| Споживана потужність | 2100 Вт |
| Розмір цанги | 12 мм |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції | |
| Блокування кнопки включення | Ні |
| Обмеження пускового струму | Так |
| Підтримка постійного числа обертів під навантаженням | Так |
| Підсвічування робочої зони | Ні |
| Комплектація | |
| Додатковий акумулятор | Ні |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Живлення | Мережа |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 935 ₴



