Характеристики
- Модель: BFS43-42
Основные характеристики DWT BFS43-42
- Бренд: DWT
- Тип: триммеры
- Длина: 1,67 м
Технические особенности
- Максимальные обороты: 3200 об./хв
- Объем двигателя: 42,7 куб. см
- Тип питания: бензин
- Особенности конструкции: ранцевый, с цельной штангой
- Мощность: 1,25 кВт
- Тип двигателя: 2-тактный
- Тип режущего элемента: дисковый нож, леска
- Диаметр лески: 2,4 мм
- Ширина среза: 255 и 420мм
- Объем топливного бака: 1,2 л
Комплектация
- Комплектация: Бензиновый триммер с диском 1 шт., Инструкция по эксплуатации 1 шт.
Додаткова інформація
- Додаткові характеристики: Двотактний двигун, Легкий старт, Насос підкачки, Максимальна місткість паливного бака 1,2 л.
- Країна-виробник: Китай
- Вага: 7,6 кг
- Наявність ременя: так
- Гарантія: 24 міс.
- Регулювання висоти ручки: з регулюванням
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DWT |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Максимальна ширина скошування | 420 мм |
| Максимальна кількість обертів | 3200 об/хв |
| Живлення | Бензиновий двигун |
| Розташування двигуна | Зверху |
| Ріжучий елемент | Волосінь і ніж |
| Стан | Новий |
| Тип | Мотокоса |
| Тип штанги | Пряма |
| Ширина скошування ліски | 420 мм |
| Ширина скошування ножа | 255 мм |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 7.6 кг |
| Характеристики двигуна внутрішнього згоряння | |
| Об'єм двигуна | 42.7 куб. см |
| Об'єм паливного бака | 1.2 л |
| Тактность двигуна | Двотактний |
| Додаткові характеристики | |
| Плечовий ремінь | Так |
| Регулювання ручки по висоті | Так |
| Тип рукоятки | U-подібна (велосипедний) |
| Користувальницькі характеристики | |
| Мотокоса DWT | Мотокоса |
| Тример DWT | Тример |
| Тример бензиновий DWT | Тример бензиновий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 736 ₴

