
Дриль-шуруповерт DWT TLT BM04-13 STG (400 Вт, двошвидкісний)
1 896 ₴
1 715 ₴
- В наявності
- Код: 405247-tlt
- +380 (50) 423-62-20
Мережевий шуруповерт DWT BM04-13 STG - самий потужний представник лінійки электрошуруповертов двт. Має потужність 400 Вт, оснащується додатковою рукояткою і свердлувальним патроном 13 мм. Корпус редуктора виконаний з металевого сплаву. А сам редуктор двох швидкісний, що робить інструмент більш універсальним і дозволяє пристосувати його для більшості робіт.
Особливості:
- Швидкозатискний патрон
- Автоматичне блокування шпинделя
- Ступеневе регулювання обертального моменту
- Можливість установки додаткової рукоятки
- Дві швидкості роботи
- Підсвічування робочої зони
- Реверс
- Прогумована рукоятка
- Блокування кнопки включення
Характеристики:
Виробник DWT
Батьківщина бренду Швейцарія
Країна виробник Китай
Номінальна потужність 400 Вт
Сила струму при напрузі 220-230 В 1.8 A
Число оборотів холостого ходу (передача I/II) 0-480 / 0-1800 минˉ1
Тип патрона Швидкозажимний патрон
Діапазон затиску свердлильного патрона 2-13 мм
Макс. діаметр свердління в сталі 13 мм
Макс. діаметр свердління в дереві 16 / 35 мм
Вага 1,57 кг
Комплектація:
- Мережевий шуруповерт DWT BM04-13 STG
- Додаткова рукоятка
- Інструкція по експлуатації
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DWT |
| Країна виробник | Швейцарія |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Кількість ступенів затяжки | 18 |
| Максимальна кількість обертів | 1800 об/хв |
| Максимальний діаметр патрона | 13 мм |
| Максимальний крутний момент | 80 H*m |
| Мінімальний діаметр патрона | 2 мм |
| Живлення | Мережа 220В |
| Режим інструменту | безударний |
| Стан | Новий |
| Тип | Шуруповерт |
| Тип патрона | Швидкозатискний |
| Додаткові функції | |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Блокування шпинделя | Так |
| Кількість швидкостей роботи | 2 |
| Обмеження пускового струму | Так |
| Підсвічування робочої зони | Так |
| Реверс | Так |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Ударний режим | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.57 кг |
| Комплектація | |
| Гніздо для кріплення біт | Ні |
| Додаткова рукоятка | Так |
| Додатковий акумулятор | Ні |
| Обмежувач глибини свердління | Ні |
| Прогумована рукоятка | Так |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
| Максимальний діаметр свердління | |
| Максимальний діаметр свердління (дерево) | 35 мм |
| Максимальний діаметр свердління (метал) | 13 мм |
| Живлення | |
| Споживана потужність | 400 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Двт інструмент | Двт шурупокрут |
| Мережевий шурупокрут DWT | Мережевий шурупокрут |
| шуруповерт DWT | Шурупокрут |
- Ціна: 1 715 ₴

