-8%

Бочкової перфоратор Flex TLT CHE 5-40 SDS-max (1 кВт, 10 Дж)
25 028 ₴
22 937 ₴
- Готово до відправки
- Код: t90111056-tlt
+380 (67) 471-04-40
- +380 (50) 423-62-20
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Перфоратор Flex CHE 5-40 SDS-max має особливості:
- Перфоратор D-подібної форми потужністю 1050 вт з функцією зубильного молотка з високою ударною енергією і незначною вібрацією
- Перемикач на три функції: ударне свердління, довбання, регулювання зубила
- Фрикційна муфта запобіжна: захищає при блокуючої свердлильної коронці
- Зупинка обертання для переходу до роботи зубилом
- Незалежна ергономічна рукоятка з прогумованою поверхнею захоплення. Рівень вібрації знижений завдяки пружинному амортизатору і додатковою системою гасіння коливань між корпусом і рукояткою
- Идеально подходит для ударного сверления отверстий диаметром 40 мм в каменной кладке и бетоне для комбинированных, инъекционных и анкерных систем крепления, а также выполнения сквозных отверстий
- Для легких долбежных работ при удалении штукатурки и плитки
Технические характеристики:
- Частота вращения на холостом ходу 0-380 /мин
- Число ударов на холостом ходу 1300-2900 /мин
- Макс. сила отдельного удара (согласно EPTA) 10 Дж
- Положения установки зубила 12
- Макс. диаметр сверления в бетоне 40 мм
- Макс. диаметр сверления в каменной кладке (твердосплавная сверлильная коронка) 90 мм
- Макс. діаметр свердління в сталі 13 мм
- Макс. діаметр свердління у дереві 32 мм
- Споживана потужність 1050 Вт
- Кріплення інструмента SDS-max
- Довжина кабелю 4,0 м
- Вага 6,4 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Flex |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 4.6 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Конструкція перфоратора | Бочкової |
| Максимальна сила удару | 4.8 Дж. |
| Максимальна кількість обертів | 850 об/хв |
| Максимальна кількість ударів | 3700 уд/хв |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 900 Вт |
| Режими роботи | Свердління з ударом, Довбання (удар), Свердління |
| Стан | Новий |
| Тип патрона | SDS-plus |
| Комплектація | |
| Додатковий акумулятор | Ні |
| Обмежувач глибини свердління | Так |
| Тип упаковки | Пластиковий кейс |
| Максимальний діаметр свердління | |
| Максимальний діаметр свердління (бетон) | 32 мм |
| Максимальний діаметр свердління (дерево) | 32 мм |
| Максимальний діаметр свердління (метал) | 13 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 22 937 ₴


