Опис
Flex VCE 44 L AC-Kit 230/CEE має особливості:
- Адаптер для безинструментального монтажу, призначений для установки валіз L-BOXX та систейнеров Tanos у верхній частині пилососа
- Високопотужна турбіна забезпечує велику потужність всмоктування і високе розрідження, завдяки чому досягається висока ефективність пиловидалення.
- Постійна висока потужність всмоктування завдяки автоматичного очищення фільтра без переривання роботи
- Плоский складчастий фільтр з тефлоновим/нанопокриттям дозволяє оптимально використовувати ємність контейнера
- З постійною розеткою і електронною автоматикою включення/вимикання
- Регулювання обсягу поворотним вимикачем дозволяє знизити розрідження на поверхні під час проміжної та остаточної шліфовки ЛКП
- Для вологого прибирання: з електронним контролем рівня заповнення
- Затримка пуску дозволяє уникнути виникнення пікових напружень при запуску, а затримка відключення - вивести залишки пилу в пылеотсасывающий шланг
- Міцний контейнер з подвійними стінками і поглиблені ручкою для більш простого спорожнення
- Пиловологозахищене антистатичне виконання запобігає електростатичний заряд шланга
- Установлен на больших колесиках, оснащен двумя поворотными направляющими роликами из металла
- Отдельный канал охлаждения двигателя с фильтром грубой очистки Защищает турбину от притока атмосферного воздуха и тем самым увеличивает срок службы. (дополнительно можно приобрести PES-фильтр для мелкой пыли)
- Простая замена фильтра без снятия всасывающей головки
- С держателем шланга и экспандером для простой и быстрой фиксации электрического кабеля.
- С четырьмя зажимными петлями (по 2 с каждой стороны) для размещения стяжных ремней и держателя устройств типа Giraffe
- Рекомендація: при відключеній очищення фільтра працювати з фільтр-мішком, при працюючій очищення фільтра працювати з пилозбірником
- Безпечний пилосос класу L, підходить для всіх видів пилу, макс. допустима концентрація > 1 мг/м
Характеристики Пилосос Flex VCE 44 L AC-Kit 230/CEE
| Потужність: | 1400 Вт |
| Витрата повітря: | 4500 л/хв |
| Розетка для електроінструменту: | Є |
| Макс. розрідження: | 250 мбар |
| Очищення фільтра: | Автоматична (AutoClean) |
| Довжина кабелю: | 7.5 м |
| Вага: | 16.7 кг |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Flex |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Споживана потужність | 1400 Вт |
| Розрідження | 250 мбар |
| Тип пилососа | пилосос будівельний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 16.7 кг |
| Характеристики миючих пилососів | |
| Можливість сухого прибирання | Так |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Довжина мережевого шнура | 7.5 м |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Аксесуари | |
| Миюча насадка для підлоги | Так |
| Насадка для автомобіля | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Максимальна витрата повітря | 4500 |
| Площа фільтра | 5000 |
| Тип живлення | Мережа |
Інформація для замовлення
- Ціна: 25 004 ₴






