Подарунок

Фрезер мережевий GTM TLT R44/1100VS (1100 Вт, хід 44 мм, 6/8 мм цанга) фрезерна машинка для дерева
3 256 ₴
- Готово до відправки
- Код: ukr2895-tlt
+380 (67) 471-04-40
- +380 (50) 423-62-20
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Замов та отримай подарунокВи заощаджуєте 249 ₴
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Фрезер мережевий GTM TLT R44/1100VS (1100 Вт, хід 44 мм, 6/8 мм цанга) фрезерна машинка для дерева»
GTM R44/1100VS — потужний інструмент під час виконання численних фрезерувальних робіт із деревом, ДСП і пластмас, з живленням від побутової електромережі з напругою 220 В. Конструкція цієї моделі дає змогу використовувати його як вертикальний тип фрезера. Регульована цанга дає змогу застосовувати фрези з хвостовиком 6 мм і 8 мм.
Основні переваги GTM R44/1100VS:
- Вбудований двигун потужністю 1100 Вт для найскладніших робіт
- Регульована цанга для фрез із хвостовиками 6 мм і 8 мм
- 30 мм — максимальний рекомендований діаметр робочої частини фрези
- 44 мм — максимальний хід фрези
- 6 режимів роботи для регулювання обертів
- 10000-25500 об/хв — діапазон обертів шпинделя
- Система підтримання обертів під навантаженням
- Система плавного запуску інструмента
- Захист від перевантаження
- Захист від випадкового увімкнення
- LED-підсвітка робочої зони
Характеристики Фрезер мережевий GTM R44/1100VS 1100 Вт (R44/1100VS)
| Потужність | 1100 Вт |
| Тип | Вертикальний |
| Вага | 2.5 кг |
| Кількість обертів | 25500 об./хв |
| Хід фрези | 44 мм |
| Контроль обертів | Да |
| Плавний запуск | Да |
| Підтримка обертів | Да |
| LED-підсвітка | Да |
| Живлення | Від мережі 220 В |
| Тип двигуна | щітковий |
| Діаметр цанги | 6, 8 |
| Захист | від перевантаження, від випадкового увімкнення |
| Стан товару | Новий |
Комплектація
- Фрезер GTM R44/1100VS
- Копіювальна втулка — 1 шт.
- Паралельний упор — 1 шт.
- Опорний ролик — 1 шт.
- Циркуль — 1 шт.
- Адаптер для пиловідведення — 1 шт.
- Інструкція — 1 шт.
- Картонне паковання
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GTM |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 2.5 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Максимальна глибина фрезерування | 44 мм |
| Максимальна кількість обертів | 25500 об/хв |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 1100 Вт |
| Розмір цанги | 8 мм |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції | |
| Обмеження пускового струму | Так |
| Підтримка постійного числа обертів під навантаженням | Так |
| Підсвічування робочої зони | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 256 ₴





