-4%

Диск універсальний для наждачного паперу 125мм, M14, h=4мм, диам. стрижня - 10 мм Intertool TLT ST-6001
55 ₴
53 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- В наявності
- Код: ST-6001-tlt
+380 (67) 471-04-40
- +380 (50) 423-62-20
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Кріпильна платформа INTERTOOL ST-6001 для наждачних кругів використовується в ексцентрикових шліфмашинах і забезпечує можливість швидкої заміни шліфувальних кругів.
Особливості
Швидка заміна шліфувальних кругів,
Використання: кутова шліфмашина чи дриль,
Амортизатор: EVA — етиленвінілацетат.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Intertool |
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.150 кг |
| Висота платформи | 4 мм |
| Тримач | М14 |
| Діаметр диска | 125 мм |
| Діаметр стрижня | 10 |
| Об'єм | 0.000848 |
| Тип | диск для наждачного паперу |
Інформація для замовлення
- Ціна: 53 ₴
