-4%

Бур SDS PLUS 12x210мм Intertool TLT SD-1221
49 ₴
47 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- Готово до відправки
- Код: SD-1221-tlt
+380 (67) 471-04-40
- +380 (50) 423-62-20
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Бури та свердла №1 в Україні. За результатами незалежного рейтингового дослідження у рамках проекту Українська Народна Премія у 2021 році.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intertool |
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.104 кг |
| Довжина бура | 210 мм |
| Діаметр бура | 12 мм |
| Об'єм | 0.000159 |
| Застосування | для цегли та бетону |
| Тип кріплення | SDS Plus |
Інформація для замовлення
- Ціна: 47 ₴


