Компресор Scheppach AIRFORCE-4
Компактний, але потужний. Витрата повітря 180 л / хв робочий тиск 8 бар дозволяють Scheppach Air Force 4 виконувати всі завдання вдома. Двигун потужністю 1,5 л. с. гарантує, що у вас завжди буде необхідна потужність. Вхідний в комплект комплект з 12 аксесуарів робить AirForce 4 незамінним помічником.
- Компактний і мобільний
- Максимальний забір повітря 180 л / хв
- Не потребує обслуговування, безмасляний насос
- Максимум. робочий тиск 8 бар
- Вбудоване сховище для кабелів і аксесуарів - включає повний набір приладдя
ХАРАКТЕРИСТИКИ
| Назва | Компресор Scheppach AIRFORCE-4 |
|---|---|
| Тиск | 8 бар |
| Продуктивність | 180 л/хв |
| Рівень шуму | 1,93 дБ (A) |
| Кількість ступенів стиснення | 1 |
| Країна походження | Німеччина |
| Вага | 5 кг |
| Гарантія | 12 місяців |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Scheppach |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 5 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 1100 Вт |
| Продуктивність компресора | 220 літр/хв |
| Тип поршневого компресора | з прямим приводом |
| Додаткові функції | |
| Можливість транспортування | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Компресор Scheppach | Компресор |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Розташування ресивера | Вертикально |
| Тип компресора з мобільності | Пересувний |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте








