Scheppach (Parkside) PKO 500A1 – професійний масляний компресор. Він ідеально підходить для роботи в парі з пневматичним інструментом. Завдяки маслу здійснюється мастило не тільки компресорногоале й інструментального механізму. Це продовжує експлуатаційний термін обладнання.
Потужний двигун з системою повітряного охолодження розрахований на тривале функціонування. За рахунок наявності масла в конструкції знижується тертя і знос головки. Крім тогозменшується і нагрівання металутому часті перерви для охолодження не потрібні.
Компресор PKO500A1 створений для різноманітного використанняпростих професійних та індивідуальних завдань.
- компактний та портативний дизайн
- 50 л ресивер для довготривалої роботи пневматичних інструментів
- широкий перелік сумісних пневматичних інструментіввключаючи накачування шинфарбопульти та багато інших
- насос з масляним змащуванням
- 2 датчики тиску та 2 швидкороз'роз'ємні муфти для регулювання робочого тиску
- максимальний тиск 10 бар
- зворотний клапан
- 2 стабільні гумові опори та рукоятка для транспортування з гумовим покриттям
- вмонтований барабан для намотування шланга (10м) зі швидкороз'ємним з'єднання єднанням
Технічні характеристики Компресор Scheppach (PARKSIDE) PKO 500 A1:
Розміри 560х310х570 мм
Вага 23 кг
Напуга 220 В/ 50 Гц
Захист двигуна так
Потужність S1 1,8 кВт
Робочий тиск 10 бар макс.
Об'єм ресивера 50 л
Продуктивність повітряного ресивера 262 л/хв
Час заповнення (прибл.) < 230 с
Батьківщина бренду: Німеччина
Гарантія: 12 місяців
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Scheppach |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 23 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Об'єм ресивера | 50 л |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 1800 Вт |
| Тип поршневого компресора | з прямим приводом |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість коліс | 2 |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Розташування ресивера | Горизонтально |
| Тип компресора з мобільності | Пересувний |
| Тип поршневого компресора із застосування мастила | Оливний |
| Частота тока | 50 |
- Ціна: 6 930 ₴



