Особливості:
- Ідеальний компресорякий можна взяти з собою
- Максимальний робочий тиск 10 бар
- Потужний двигун потужністю 2 л. с.
- 24-літровий повітряний бак
- Підходить практично для всіх пневматичних інструментів
- Манометр регулятор тиску
- Безмасляний двигун
- Чудовий результат роботи
- Продуманий ергономічний дизайн
- Надійність і тривалий термін служби
- Простота і зручність використання
Технічні характеристики Scheppach HC24V
- Вид поршневі
- Призначення для пневмоінструменту
для гаража - Клас професійний
- Тип безмасляний
Характеристики двигуна і пристрої
- Кількість циліндрів 1
- ПотужністькВт 1.5 кВт
- Живлення від мережі (220 В)
Робочі параметри
- Продуктивність компресора 95 л/хв
- Рівень шуму 95 дБ
- Максимальне тиск 10 бар
- Продуктивність на виході 95 л/хв
- Прямий привід
Конструктивні і функціональні особливості
- Тип установки пересувної
- Кількість манометрів 1 манометр
- Кількість вихідних коннекторів 1 шт
- Коннектори (з'єднання) швидкознімний
- Автоматична підтримка робочого тиску є
- Манометр тиску в ресивері є
- Влагоотделитель немає
- Розташування ресивера вертикальне
- Обсяг ресивера 24 л
Додаткова інформація
- Вага 16.2 кг
- Гарантія 12 місяців
- Країна походження Німеччина
Комплектація:
- Компресор Scheppach HC24V
- Інструкція по експлуатації
- Гарантійний талон
- Ресивер 24 літри
- Упаковка
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Scheppach |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 16.2 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Об'єм ресивера | 24 л |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 1500 Вт |
| Продуктивність компресора | 220 літр/хв |
| Тип поршневого компресора | з прямим приводом |
| Додаткові функції | |
| Можливість транспортування | Так |
| Регулювання тиску | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість коліс | 0 |
| Максимальна температура довкілля | 40 град. |
| Максимальний тиск | 10 |
| Мінімальна температура довкілля | 0 град. |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Робочий тиск | 8 бар бар |
| Розташування ресивера | Вертикально |
| Тип компресора з мобільності | Пересувний |
| Рівень шуму | 95 |
| Частота тока | 50 Гц |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте




