Електричне точило Scheppach DBS800 розроблено спеціально для відновлення різьби біт і свердел. Вони можуть бути зі сталікобальту або карбіду. Пристрій має компактні розміри і важить менше трьох кілограм. З цієї причини його можна транспортувати і використовувати в будь-якому місці. Для установки потрібен стіл. Під час роботи устаткування не ковзає по поверхні завдяки антискользящему шару на основи.
Це обладнання для відновлення бітної і дрельной різьби. Працює з бітами (сталевимикарбиднымикобальными).
Зробить свердло як нові,всього за 3 простих кроки
Алмазне затачивающееся колесо забезпечує сотні затачиваний
Працює з найпопулярнішими типами і розмірами свердла
Верстат оснащений мотором потужністю 80 Вт гарантує достатню потужність для всіх застосувань
Шліфувальний круг з алмазним наконечником забезпечує відмінні і добре заточені результати на різних інструментах
Надзвичайно ефективний для високошвидкісних свердел (3 - 13 мм)
Особливості:
- Алмазний точильний камінь з тривалим терміном служби для ідеальної заточування
- Підходить для свердел по металу
- Двигун 80 Вт з достатньою потужністю для всіх областей застосування
- Шліфувальний круг з алмазним наконечником забезпечує відмінні і точні результати на різних інструментах
- Особливо хороші результати заточування свердел HSS 3-13 мм
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Scheppach |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Нове |
| Додатковий сервіс | Сервісне обслуговування |
| Споживана потужність | 0.08 (кВт) |
| Число обертів холостого ходу | 4200 (об/хв) |
| Максимальний діаметр диска | 79.0 (мм) |
| Параметри мережі | |
| Напруга | 220.0 (В) |
| Частота | 50.0 (GHz) |
| Загальні параметри | |
| Вага | 2.7 (кг) |
Комплектація:
- Верстат для заточування свердел Scheppach DBS800
- Інструкція по експлуатації
- Гарантійний талон
- Упаковка
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Scheppach |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кількість швидкостей | 1 шт. |
| Максимальний діаметр диска | 79 мм |
| Споживана потужність | 0.08 кВт |
| Стан | Новий |
| Тип верстата | Заточний |
| ЧПУ | Ні |
| Кількість обертів холостого ходу | 4200 об/хв |
| Загальні параметри | |
| Вага | 2.7 кг |
| Параметри мережі | |
| Напруга | 220 В |
| Частота | 50 GHz |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 560 ₴





