Scheppach DH 1300 PLUS – нова модельвиготовлена німецькими фахівцями. Тому відрізняється високою якістю і максимальної довговічністю. Це ідеальна модель для буріння отворів або демонтажу різних конструкцій. Важить 6 кгтому робота
буде комфортним і максимально легкою. Цей потужний бурової апарат чудово підійде для знесення та свердління будь-якого матеріалу.Наявність потужного двигунаякий має функцію зміни швидкості. Високе значення сили ударуз високою частотою. Дозволить
выполнить любую поставленную задачу. Инновационная система крепления SDS PLUS делает данный аппарат максимально популярным.В модели предусмотрено три режима: сверлениесверление и ударрубка.В конструкцию входит регулируемая ручка с анти вибрацией
― максимальный комфорт. Патрон SDS Max обеспечит быструю и удобную смену сверлильного элемента. В комплектацию входит чемодан и доп.рукоятка.
Особенности:
- Встроенная антивибрационная система обеспечивает очень низкую вибрацию даже при тяжелой работе.
- Мощный удар силой 5 джоулей для универсального использования.
- 3 функции для универсальной работы: сверлениесверление с ударом (бурение)долбление (режим отбойного молотка).
- Регулируемая дополнительная рукоятка для удобной работы.
- Пластиковый кейс для легкой транспортировки и хранения.
Комплектация:
- Перфоратор
- Набор буров
- Пика
- Зубило
- Ограничитель глубины
- Руководство по эксплуатации
- Кейс
Характеристики:
Количество режимов работы 3
Мощность 1250 Вт
Энергия удара 5 Дж
Сверлильный патрон нет
Частота ударов 0 .. 4500 уд/мин
Обороты холостого хода 0 .. 850 об/мин
Наличие виброзащиты да
Предохранительная муфта да
Регулювання оборотів так
Напруга 220 В
Наявність кейса та
Максимальний діаметр свердління бетонмм :30
Максимальний діаметр свердління стальмм :13
Максимальний діаметр свердління деревомм :40
Вага 6 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Scheppach |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 6 кг |
| Конструкція перфоратора | Бочкової |
| Максимальна сила удару | 5 Дж. |
| Максимальна кількість обертів | 850 об/хв |
| Максимальна кількість ударів | 4500 уд/хв |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 1250 Вт |
| Режими роботи | Свердління, Свердління з ударом, Довбання (удар) |
| Стан | Новий |
| Тип патрона | SDS-max |
| Додаткові функції | |
| Обмеження пускового струму | Ні |
| Підтримка постійного числа обертів під навантаженням | Так |
| Запобіжна муфта | Так |
| Реверс | Так |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Система погашення вібрації | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Пластиковий кейс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 |
- Ціна: Ціну уточнюйте



