Плиткорез Scheppach FS 3600 является отличным помощником для всех профессиональных мастеровкоторые часто работают с плиткой. Мощный асинхронный двигатель модели 5906706901 с тепловой защитой легко обрабатывает облицовочную плиткуклинкерную плиткугранитмрамор и тому подобное. Главное преимущество Scheppach FS 3600 является значительная длина реза 920 миллиметровчто позволяет работать с очень популярной напольной плиткой в размерах до 650 х 650 миллиметров. Для работы с большими форматами плитки предусмотрены раздвижной стол. Діаметр диска становить 200 міліметрів і разом з прецизійними напрямними дозволяє максимально точно і чисто виконати розріз на глибину до 36 міліметрів. Такі характеристики також обумовлені міцної суцільнометалевою конструкцією машини і підставки. Стіл оснащений точної міліметровою шкалоюкутовим та поздовжнім упорами. Вбудований насос забезпечує охолодження ріжучого диска водою і без пилу. Перевагою Scheppach FS-3600 купити який можна в нашому магазиніє великою 30-літровий резервуар для води. Є найсучасніша захист від електричного ударуа гніздо забезпечено струмовим захисним пристроєм. Для зручності транспортування машина оснащена колесами. Про теяк Scheppach FS-3600 купитинаявністю на складі та інших питань можна проконсультуватися у фахівців EUROtools.
Особливості:
- Алмазний відрізний диск діаметром 200 мм
- Нахил різальної частини під кутом до 45 градусів
- Лазерний покажчик для точного різання
- Міцна металева станина зі складними ніжками і транспортувальні колеса для зручності пересування
- Мокра різання збільшує продуктивність і зменшує кількість пилу
Характеристики:
| Виробник | Scheppach |
|---|---|
| Напруга | 220 В |
| Потужність | 900 Вт |
| Тип | електричний |
| Діаметр диска | 200 мм |
| Мокрий рез | так |
| Макс. глибина пропилу під кутом 90° | 36 мм |
| Макс. глибина пропилу під кутом 45° | 29 мм |
| Макс. довжина розпилу | 920 мм |
| Розмір робочого столу | 1290 х 400 мм |
| Кут нахилу диска | 0 - 45 ° |
| Діаметр посадочного отвору | 25.4 мм |
| Обороти холостого ходу | 3000 об/хв |
| Габарити | 1560 х 440 х 1140 мм |
| Вага | 50 кг |
| Батьківщина бренду | Німеччина |
| Країна-виробник | Китай |
Комплектація:
- Плиткоріз
- Документація
- Упаковка
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Scheppach |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Діаметр посадкового отвору | 25.4 мм |
| Максимальна глибина різу | 36 мм |
| Максимальна довжина різу | 920 мм |
| Максимальний діаметр диска | 200 мм |
| Споживана потужність | 0.9 кВт |
| Стан | Новий |
| ЧПУ | Ні |
| Кількість обертів холостого ходу | 3000 об/хв |
| Загальні параметри | |
| Вага | 50 кг |
| Висота | 1140 мм |
| Довжина | 1560 мм |
| Ширина | 440 мм |
| Параметри мережі | |
| Напруга | 220 В |
| Частота | 50 GHz |
| Розміри робочої поверхні | |
| Ширина столу | 400 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина столу | 1290 мм |
| Тип паковання | Паперова коробка |
- Ціна: Ціну уточнюйте




