Компресор Scheppach HC51V
Особливості:
- Scheppach HC51V - це безмасляний компресор з зручною конструкцією для транспортування та переміщення.
- Комрессор обладнаний 50-літровим ресивером для вироблення стиснутого повітря тиском до 10 бар.
- Низькі експлуатаційні витрати завдяки відсутності необхідності заміни масла.
- Редукційний для оптимального контролю робочого тиску.
- Швидке зчеплення для швидкої зміни інструмента.
- Максимальний робочий тиск 10 бар.
- Зручна ручка і шасі для транспортування.
Комплектація:
- Компресор
- Керівництво по експлуатації
- Упаковка
Характеристики:
Тип поршневий
Вид безмасляний
Напруга 220 В
Обсяг ресивера 50 л
Продуктивність 220 л/хв
Робочий тиск 10 бар
Тип приводу прямий
Потужність 1500 Вт
Потужність 2 л. с.
Кількість циліндрів 1
Габарити 350 x 980 x 350 мм
Вага 22,5 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Scheppach |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 22.5 кг |
| Об'єм ресивера | 50 л |
| Споживана потужність | 1500 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 345 |
| Гарантійний термін | 12 |
| Довжина: | 980 м |
| Розташування ресивера | Вертикально |
| Тип компресора з мобільності | Пересувний |
| Тип поршневого компресора із застосування мастила | Безоливний |
| Частота тока | 50 |
| Ширина | 355 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте








