Дозвольте представити високопродуктивний двухпоршневой компресор(повітряний)який забезпечить споживачів стисненим повітрям (пневмоінструментрізні установки тощо). Він легко підкачає шинуздійснить продувку повітрямкорисний при виконанні фарбувальних робіта також піскоструминне очищення металевих поверхонь.
Два целиндра в пристрої ― гарантія максимальної продуктивності. Модель також оснастили електромоторомз ефективним захистом від перегріву.
Мотор при виконанні робіт видає мінімум шуму і вібрації. Він гарантує максимальну потужність пристрою і має підвищений раб.ресурс. Необхідний робочий тискщо подається на інструментможливо завдяки наявності редуктора тиску з манометром. Трансляцію поточного тиску в ресивері забезпечить дод. манометр. Компресор ще оснастили спец. індикатором масласистемою автомат. відключення при досягненні 8 атм. Також є швидкознімний коннектор.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Scheppach |
| Країна виробник | Німеччина |
| Продуктивність | 412 куб. м/хв |
| Обсяг ресивера | 50.0 л |
| Розташування ресивера | Горизонтально |
| Вага | 36.0 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Електричні параметри | |
| Споживана потужність | 2200.0 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота струму | 50 Гц |
| Додаткові характеристики | |
| Регулювання тиску | Так |
| Система автоматичного захисту | Так |
| Система охолодження циліндрів | Повітряна |
| Габарити | ДхШхВ 760 x 370 x 720 мм |
| Тиск | 8 бар |
| Обороти двигуна | 2850 об/хв |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Scheppach |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 43 кг |
| Об'єм ресивера | 50 л |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 2200 Вт |
- Ціна: Ціну уточнюйте




