Компресорна установка серії HC100DC від німецького виробника будівельного устаткуваннятехніки і електроінструменту Scheppach є найпотужнішим агрегатом в лінійці воздухонагнетательных пристроїв.
Даний представник професійної категорії з горизонтальним розташуванням ресивера зручний в щоденному застосуваннідозволяючи виконувати безліч операцій.
Агрегат використовується на будівельних майданчикахСТОточках шиномонтажу і промислових цехах. Для роботи даної моделі необхідний доступ до мережі 220 Вщо сприяє практично повсюдного застосування установки для підкачки шинфарбувальних маніпуляційживлення пневматичних апаратів.
Особливості
- Тип компресора масляний
- Прямий привід
- Призначення професійний
- Обсяг ресивера 100 л
- Напруга мережі 1 фаза (220 В)
- Розташування ресивера горизонтальне
- Потужність 2.2 кВт
- Частота 50 Гц
- Продуктивність 412 л/хв
- Вид компресора пересувні
- Тиск 8 Бар
- Кількість манометрів 2 манометра
- Манометр тиску на виході є
- Регулювання вихідного тиску (на подачу) є
- Рекомендований тип масла ISO 100
- Кількість ступенів стиснення 1 щабель
- Автоматична підтримка робочого тиску є
- Влагоотделитель немає
- Пресостат (реле тиску) є
- Коннектори (з'єднання) швидкознімний
- Кількість вихідних коннекторів 2 шт
- Довжина 1040 мм
- Ширина 440 мм
- Висота 790 мм
- Вага 54 кг
- Гарантія 12 міс
- Країна виробник Німеччина
Комплектація:
-Компресор
-Картонна коробка
-Гарантійний талон
-Інструкція
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Scheppach |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 54 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Об'єм ресивера | 100 л |
| Споживана потужність | 2200 Вт |
| Тип поршневого компресора | з прямим приводом |
| Додаткові функції | |
| Регулювання тиску | Так |
| Система автоматичного захисту | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 790 |
| Довжина: | 1040 м |
| Кількість коліс | 2 |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Розташування ресивера | Горизонтально |
| Тип компресора з мобільності | Пересувний |
| Тип поршневого компресора за кількістю ступенів стиснення | Одноступеневий |
| Тип поршневого компресора із застосування мастила | Оливний |
| Частота тока | 50 |
| Ширина | 440 мм |
- Ціна: Ціну уточнюйте





