Компресор Scheppach HC25o
Основний напрямок діяльності німецького виробника Scheppach – це виробництво верстатів для професійного і побутового застосування. Асортимент продукції торгової марки поповнюється різним електрообладнанням та інструментаминеобхідними для роботи в автомобільних майстерняхна будівельних або меблевих майданчиках. Незмінна якістьнадійністьретельне опрацювання деталей – ось що виділяє товари компанії. Завдяки винятковому професіоналізму своїх фахівців продукти компанії відомі далеко за межами Німеччини. Широка мережа сервісних центрів допомагає швидко і своєчасно здійснити необхідне технічне обслуговування.
Компресор Scheppach HC25o розроблений для роботи з пневматичними інструментами. Нагнітання повітряйого стиск і подальша роздача споживачам – ось принцип дії обладнання. Прекрасно підійде для роботи на майданчиках майстерень і для використання в особистому гаражі. З його допомогою можна виконувати фарбування стін чи парканівлакувати різні виробипоривати антикорозійним складомпродувати забиті отвори.
Наші переваги
|
Досвідчений персонал завжди допоможе Вам |
Доставка по всій Україні |
Гарантоване якість |
Сервіс по всій території України |
Офіційний диллер компанії |
Характеристики Компресор Scheppach HC25o
- Напруга мережі 1 фаза (220 В)
- Потужність 1100 Вт
- Продуктивність 165 л/хв
- Тиск номінальний 8 Бар
- Обсяг ресивера 24 л
- Вид компресора Безмаслянный з прямим приводом
- Розташування ресивера горизонтальне
- Вага 25 кг
- Гарантія 12 міс
- Виробник Німеччина
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Scheppach |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 25 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Об'єм ресивера | 24 л |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 1100 Вт |
| Продуктивність компресора | 165 літр/хв |
| Робочий тиск | 8 бар |
| Тип поршневого компресора | з прямим приводом |
| Додаткові функції | |
| Можливість транспортування | Так |
| Регулювання тиску | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість коліс | 2 шт. |
| Максимальна температура довкілля | 55 град. |
| Мінімальна температура довкілля | -20 град. |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Розташування ресивера | Горизонтально |
| Тип компресора з мобільності | Пересувний |
| Частота тока | 50 Гц |
- Ціна: Ціну уточнюйте











