Точило Scheppach BG 200 AL
Точильний верстат Scheppach BG 200 al обладнаний двома абразивними дисками різної зернистості (один ― для обробки великих заготовок)їх розміри відповідно 200х25х16мм і 200х40х16мм. Наявність регульованої лампи з незалежним вимикачем дозволяє працювати в темному приміщенні. Крім тогоє 2 прозорих захисних склаодне з яких є збільшувальним і призначений для точної обробки деталей.
Електроточило SCHEPPACH BG200 AL працює завдяки потужному асинхронного двигуна номіналом 0,55 кВтщо обертається зі швидкістю 2850 об/хв. Прилад має висувний вбудований в корпус лоток для охолодження рідиною оброблюваних деталей. На одній з опорних пластин для зручності заточування свердел є фрезерований під кутом паз.
Scheppach BG200al може кріпитися на столі або верстакудля цього на підставі корпусу є спеціальні кріпильні отвори. У комплекті поставляється набір шарошок для правки кіл. Точильний верстат можна застосовувати для різних інструментівексплуатуючи агрегатяк в майстерняхтак і в домашніх умовах. Маса апарату 25 кггабарити ― 393х342х327 мм.
Особливості моделі:
- потужний електромотор
- захист від перевантаження
- низький рівень шуму
- відсутність вібрація
- наявність двох захисних оглядових стекол
- опори для інструменту з регулюваннями
- підсвічування робочої поверхні на регульованій основі
- можливість кріплення до столу або верстата
Наші переваги
|
Досвідчений персонал завжди допоможе Вам |
Доставка по всій Україні |
Гарантоване якість |
Сервіс по всій території України |
Офіційний диллер компанії |
Характеристики Точило Scheppach BG 200 AL
- Тип точила заточувальні
- Напруга мережі 1 фаза (220 В)
- Потужність 550 Вт
- Макс. кількість обертів 2850 об/хв
- Діаметр кола зовнішній 200 мм
- Діаметр кола внутрішній 25/40 мм
- Товщина круга 16 мм
- Зернистість 36/60 мм
- Габарити 393х342х327мм
- Вага 19 кг
- Гарантія 12 міс
- Виробник Німеччина
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Scheppach |
| Країна виробник | Німеччина |
| Діаметр посадкового отвору | 25 мм |
| Кількість швидкостей | 1 шт. |
| Максимальний діаметр диска | 200 мм |
| Споживана потужність | 0.55 кВт |
| Стан | Новий |
| Тип верстата | Точильний |
| Кількість обертів холостого ходу | 2850 об/хв |
| Загальні параметри | |
| Вага | 19 кг |
| Висота | 327 мм |
| Довжина | 393 мм |
| Ширина | 342 мм |
| Параметри мережі | |
| Напруга | 220 В |
| Частота | 50 GHz |
| Додаткові параметри | |
| Товщина диска | 16 мм |
- Ціна: Ціну уточнюйте










