
Лобзиковий верстат Scheppach TLT deco flex ( гнучкий вал) (0.09 кВт133 мм)
Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 400 ₴
- Немає в наявності
- Код: 4901402901-tlt
- +380 (50) 423-62-20
Лобзиковий верстат Scheppach deco flex
SCHEPPACH DECO-FLEX – це універсальний станокоскільки купуючи йогови отримаєте дві машини в одній. По-першеце самий звичайний лобзиковий верстатякий може надати звичайному шматку фанери або дерева будь-які вигадливі візерункиа по-друге це легкий інструмент для гравіюванняшліфування або буріння. Модель виділяється ще й тимщо працює майже без вібраціїщо покращує якість порізки. Робочий стіл верстата має можливість нахилу на 45°для виконання більш складних робіт. Також DECO-FLEX оснащений прозорим захисним щитком. Система видування пилу очищає лінію розпилу. Заміна пилок проводиться швидко і зручно для економії Вашого часу.
Особливості:
- Робочий стіл з нахилом;
- Достатня потужність;
- Підсвічування робочої зони;
- Швидка зміна леза;
- Компактний розмір;
- Регулювання швидкості;
- Очищення робочої зони;
- Прозорий захисний кожух;
- Невелика вага.
Наші переваги
|
Досвідчений персонал завжди допоможе Вам |
Доставка по всій Україні |
Гарантоване якість |
Сервіс по всій території України |
Офіційний диллер компанії |
Характеристики лобзиковий Верстат Scheppach deco flex
| Виробник | Scheppach |
|---|---|
| Напруга | 220 В |
| Потужність | 90 Вт |
| Макс. товщина заготовки | 50 мм |
| Макс. ширина заготовки | 405 мм |
| Регулювання обертів | так |
| Хід пильного полотна | 15 мм |
| Довжина пилки | 133 мм |
| Розмір робочого столу | 415 х 255 мм |
| Кут нахилу столу | 0 .. 45 ° |
| Частота ходу на холостих обертах | 550 .. 1650 хід/хв |
| Підсвічування | так |
| Підключення до пилососа | так |
| Габарити | 630 х 320 х 380 мм |
| Вага | 12.5 кг |
| Батьківщина бренду | Німеччина |
| Країна-виробник | Китай |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Scheppach |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кількість швидкостей | 1 шт. |
| Подача заготовки | Ручна |
| Споживана потужність | 0.09 кВт |
| Стан | Новий |
| Тип верстата | Лобзиковий |
| Загальні параметри | |
| Вага | 15 кг |
| Висота | 380 мм |
| Довжина | 630 мм |
| Ширина | 320 мм |
| Параметри мережі | |
| Напруга | 220 В |
| Частота | 50 GHz |
- Ціна: Ціну уточнюйте










