Компресор Scheppach HC24
Компресор Scheppach HC24 — компресоррозроблений не тільки для напівпрофесійного використанняале і застосування в побуті. З його допомогою Ви легко накачаєте шинирозпиліть фарбу по поверхні і виконайте іншу роботущо вимагає підключення до компресора пневмоінструменту. Компресор SCHEPPACH HC24 обладнаний насосом з масляною мастиломповітряним фільтромзворотним клапаном. Є візуальний індикатор рівня масла на компресорівбудований манометр для контролю робочого тиску.

Наші переваги
|
Досвідчений персонал завжди допоможе Вам |
Доставка по всій Україні |
Гарантоване якість |
Сервіс по всій території України |
Офіційний диллер компанії
|
Характеристики Компресор Scheppach HC24
- Потужність: 1500 Вт
- Робочий тиск: 8 бар
- Ємність ресивера: 24 л
- Продуктивність:220 л/хв

Комплектація Компресор Scheppach HC24:
- компресор
- колеса
- інструкція
- гарантійний талон
- коробка
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Scheppach |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 25.5 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Об'єм ресивера | 24 л |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 1500 Вт |
| Продуктивність компресора | 220 літр/хв |
| Тип поршневого компресора | з прямим приводом |
| Додаткові функції | |
| Можливість транспортування | Так |
| Регулювання тиску | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість коліс | 2 шт. |
| Максимальна температура довкілля | 40 град. |
| Максимальний тиск | 0.8 МПа |
| Мінімальна температура довкілля | 0 град. |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Робочий тиск | 8 бар бар |
| Розташування ресивера | Горизонтально |
| Тип компресора з мобільності | Пересувний |
| Рівень шуму | 92 дБ |
| Частота тока | 50 Гц |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте










