Компресор Scheppach CP 16
Побутовий компресор Scheppach CP16 ― компактна модель для подачі стисненого повітря. За допомогою цього компресора можна швидко підкачати колеса автомобілянадути м'яч або матрацвиконати фарбувальні роботи фарбопультомпродути засмітився трубопровіднакачати резервуар. Компресор може використовуватися в окремих випадках і для професійних робітоскільки апарат має непогані робочі характеристикиі показує чудову стабільність роботи.
Компресор Scheppach CP16 має стійку конструкціюі виконаний в міцному пластиковому корпусі з оригінальнимсучасним дизайном. При невеликих розмірах і мінімальній вазі досягається більш зручна транспортуванняпри цьому сам по собі компресор є досить потужним агрегатомщо забезпечує подачу тиску до 8 бар. Ця модель компресора відрізняється доступним управліннямспоживана потужність електродвигуна приводить у дію поршневий блок складає 1000 Вт. Підключення апарата здійснюється до побутової мережіширока функціональність компресора доповнено оптимальної зносостійкістю і надійністю ― користувач отримує можливість повноцінної тривалої експлуатації цього пристрою.

Наші переваги
|
Досвідчений персонал завжди допоможе Вам |
Доставка по всій Україні |
Гарантоване якість |
Сервіс по всій території України |
Офіційний диллер компанії
|
Характеристики Компресор Scheppach CP 16
- Виробник Scheppach
- Тип компресора поршневий
- Потужність 1000 Вт
- Напруга 220-230 В
- Циліндри/сходи електричний
- Тиск 8 бар
- Система пуску електростарт
- Число оборотів холостого ходу 2300 об/хв
- Формфактор Пересувної
- Вага 6,5 кг
- Гарантіяміс. 12 місяців
- Клас Побутовий інструмент

Комплектація Компресор Scheppach CP 16:
- компресор
- інструкція
- гарантійний талон
- коробка


Grace 3-24 – Розстрочка на 3 міс.
(0 (нуль) % протягом перших
3 місяців користування кредитом,
після 3 місяців 3(три) % щомісяця від початкової суми кредиту
Grace 4-24 – Рассрочка від 4 міс. до 24 міс
(0 (нуль) % протягом перших 4 місяці користування кредитом,
після 4 місяців 3(три) % щомісяця від початкової суми кредиту
(обов'язкова умова оформлення послуги страхування від 0,69% щомісяця)
3% в місяць – 3% щомісяця - стандартний кредит
Умови для всіх кредитних продуктів:
Початковий Внесок – від 0%
Розмір річної відсоткової ставки - 0,01%
Одноразова комісія - 0
Сума кредиту 1000 -25 000грн.
Термін кредиту від 12-24 місяців
Вік від 21-65 років
Плата за дострокове погашення відсутня
На все обладнання надається гарантія строком на 1 рік. Весь електроінструмент сертифіковані в Україні. Сервісні центри знаходяться у всіх регіонах України.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Scheppach |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 6.5 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 1000 Вт |
| Робочий тиск | 8 бар |
| Тип поршневого компресора | з прямим приводом |
| Додаткові функції | |
| Можливість транспортування | Так |
| Регулювання тиску | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Максимальна температура довкілля | 40 град. |
| Максимальний тиск | 0.8 МПа |
| Мінімальна температура довкілля | 0 град. |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Тип компресора з мобільності | Пересувний |
| Частота тока | 50 Гц |
- Ціна: Ціну уточнюйте











