
Дриль-шуруповерт мережевий Енергомаш ДУ-21400 (400 Вт) |ЗНИЖКА 5%|ДЗВОНІТЬ TLT
1 208 ₴
- В наявності
- Код: ДУ-21400-tlt
+380 (67) 471-04-40
- +380 (50) 423-62-20
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сетевой шуруповерт Енергомаш ДУ-21400 предназначен для работ с крепежами и сверления отверстий. Модель оснащена профессиональным быстрозажимным патроном с металлической основой для удобства замены оснастки, а также муфтой регулировки момента затяжки для точной настройки под конкретный тип работ. Всего на выбор имеется 16 позиции плюс режим сверления. Достоинством данной модели является сетевой кабель длиной 4 метра выполненный из мягкого эластичного материала.
- Металлический патрон;
- Нескользящий пластик корпуса;
- Блокировка шпинделя для удобной замены бит;
- Конструкція вузла регулювання крутного моменту ДУ-21400 має тривалий термін служби;
- Нова розширена гарантія: 24 місяці;
Характеристики:
| Напруга, В | 220В~ 50 Гц |
| Споживана потужність | 400 Вт |
| Режими роботи | Режим роботи |
| Максимальний крутний момент | 15 Нм |
| Число оборотів | 750 об/хв |
| Число обертів на 1 швидкості | 0 - 750 об/хв |
| Реверс | є |
| Діаметр патрона | 0.8-10 мм |
| Довжина мережевого кабелю, м | 2 |
| Тип патрона | Швидкозатискний |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Вага нетто, кг | 1.29 кг |
| Комплектація | Мережевий шуруповерт Енергомаш ДУ-21400; Додатковий комплект щіток; Інструкція по експлуатації і технічного обслуговування; |
| Гарантія, міс | 24 |
- Мережевий шуруповерт Енергомаш ДУ-21400;
- Додатковий комплект щіток;
- Інструкція з експлуатації та технічного обслуговування;
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sturm |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Максимальна кількість обертів | 750 об/хв |
| Максимальний діаметр патрона | 10 мм |
| Максимальний крутний момент | 15 H*m |
| Мінімальний діаметр патрона | 0.8 мм |
| Живлення | Мережа 220В |
| Режим інструменту | безударний |
| Стан | Новий |
| Тип | Шуруповерт |
| Тип патрона | Швидкозатискний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.29 кг |
| Комплектація | |
| Додаткова рукоятка | Ні |
| Прогумована рукоятка | Так |
| Додаткові функції | |
| Кількість швидкостей роботи | 2 |
| Обмеження пускового струму | Так |
| Реверс | Так |
| Ударний режим | Ні |
| Максимальний діаметр свердління | |
| Максимальний діаметр свердління (дерево) | 20 мм |
| Максимальний діаметр свердління (метал) | 10 мм |
| Живлення | |
| Споживана потужність | 400 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип паковання | Картонна коробка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 208 ₴



