
Електричний тепловентилятор VULKAN TLT SL-TSE-20C (220 В, 2 кВт, 360 м3/год) Теплові гармати нагрівачі
2 148 ₴
- Готово до відправки
- Код: ukr366796-tlt
+380 (67) 471-04-40
- +380 (50) 423-62-20
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Vulkan SL-TSE-20C - якісний електричний нагрівач промислового класу з живленням від мережі 220 В. Підходить для обігрівання житлових і нежитлових приміщень площею до 20 кв. м. Під час обігрівання споживає від 1000 до 2000 Вт потужності. Також є можливість увімкнути режим роботи без обігріву. Корпус виготовлений зі сталі та додатково покритий порошковою фарбою.
Основні переваги Vulkan SL-TSE-20C:
- 220 В — напруга живлення
- 360 куб.м/год — максимальна продуктивність
- Ступеневе регулювання потужності
- 1000 Вт/2000 Вт — потужність нагрівача
- Вбудований термостат
- Режим роботи без обігріву зі споживанням усього 25 Вт
- Корпус зі сталевого листа із захистом за стандартом IP24
- Вбудована ручка для транспортування
Характеристики Електричний тепловентилятор Vulkan SL-TSE-20C
| Габарити | 310x260x390 мм |
| Потужність | 2.0 кВт |
| Вага | 5 кг |
| Продуктивність | 360 м3/год |
| Вбудований терморегулятор | Да |
| Нагрівальний елемент | неіржавка сталь |
| Живлення | Від мережі 220 В |
| Кабель у комплекті | Да |
| Комплектація | Картонна коробка |
| Регулятор потужності | Да |
| Потужність I щабель, кВт | 1.0 кВт |
| Потужність II щабель, кВт | 2.0 кВт |
| Клас захисту | IP24 |
| Країна торгової марки | Україна |
| Стан товару | Новий |
КОМПЛЕКТАЦИЯ:
- Тепловентилятор електричний Vulkan SL-TSE-20C
- Інструкція з експлуатації
- Картонне паковання
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VULKAN |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Продуктивність | 360 куб.м/год |
| Ступінь захисту IP | 24 |
| Тип | Електрична |
| Тип теплових гармат за портативністю | Мобільний |
| Тип теплових гармат за формою | Прямокутний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 5 кг |
| Характеристики електричних гармат | |
| Напруга живлення | 220 В |
| Споживана потужність | 2 кВт |
| Додаткові характеристики | |
| Ступінчасте регулювання потужності | Так |
| Термостат | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 148 ₴



