
Точило VULKAN TLT MD3225HD (0.9 кВт, 250 мм)
8 802 ₴
7 500 ₴
- Готово до відправки
- Код: ukr17515-tlt
- +380 (50) 423-62-20
Опис Точильний верстат VULKAN MD3225HD:
Точильний верстат Vulkan MD3225HD - електричний інструмент з двома абразивними колами для заточування та шліфування виробів з матеріалів різної щільності. У избижание перегріву, після кожних 30 хв роботи верстата необхідно робити перерву тривалістю близько 15 хв.
Сфера застосування: часто використовується для сухого заточування ножів, доліт, стамесок і інших виробів з різних матеріалів.
Особливості Точильний верстат VULKAN MD3225HD:
- Оптимальне сочетане ціна/якість
- Кожен етап виробництва ретельно контролюється
- Продукция соответствует международным стандартам качества
Преимущества Точильный станок VULKAN MD3225HD:
- Точильный станок оснащен асинхронным двигателем мощностью 900 Вт
- Питается от электросети 220 В, что позволяет использовать точило в домашних условиях
- Качественные подшипники обеспечивают низкий уровень шума и вибрации во время работы
- Станок имеет 2 шлифовальных круга: правый с зерном 60, левый с зерном 36
- Шлифовальные круги можно легко самостоятельно поменять или заменить
- Увеличительное стекло обеспечивает более комфортную работу по заточке и шлифовки мелких деталей
- Платформа станка имеет 4 отверстия, которые позволяют закрепить его на рабочей поверхности при помощи болтов
- Прозрачные отражатели надежно защищают глаза и открытые участки тела от искр или раскаленной стружки
- Защитные кожухи изготовлены из алюминиевого сплава под давлением
- На передней стенке корпуса расположен аварийный выключатель
- На правом круге резьба правая, а на левом - левая
- Используется с абразивным кругом диаметром не более 250 мм
- Габариты станка составляют 540х350х315 мм
- Точильный станок весит 33 кг
Комплектация Точильный станок VULKAN MD3225HD:
Точильный станок - 1 шт
Абразивний круг зернистістю 60 - 1шт
Абразивний круг зернистістю 36 - 1шт
Захисний кожух - 2шт
Збільшувальне захисне скло для відображення іскор - 2 шт
Характеристики Точильний верстат VULKAN MD3225HD:
Тип живлення: електромережа 220 В
Тип двигуна: електродвигун асинхронний
Потужність: 0,9 кВт
Частота обертання шпинделя: 2950 об/хв
Посадковий отвір: 32 мм
Діаметр абразивного круга: 250 мм
Товщина абразивного кола: 32 мм
Кількість шліфувальних кругів: 2
Зернистість круга (лівий/правий): 36 / 60
Рівень шуму: 81 Дб
Габарити: 540х350х315 мм
Вага: 33 кг
Батьківщина бренду - Україна
Гарантія - 12 місяців
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VULKAN |
| Країна виробник | Китай |
| Діаметр посадкового отвору | 32 мм |
| Максимальний діаметр диска | 250 мм |
| Споживана потужність | 0.9 кВт |
| Стан | Новий |
| Тип верстата | Точильний |
| ЧПУ | Ні |
| Кількість обертів холостого ходу | 2950 об/хв |
| Загальні параметри | |
| Вага | 33 кг |
| Висота | 315 мм |
| Довжина | 540 мм |
| Ширина | 350 мм |
| Параметри мережі | |
| Напруга | 220 В |
| Частота | 50 GHz |
| Додаткові параметри | |
| Товщина диска | 32 мм |
- Ціна: 7 500 ₴



