

Лучшая цена и самая высокая мощность, среди моделей с 300 мм диском, делают WorkMan CH300 делают лидером в своем классе. Этот точильный станок промышленного класса с большим запасом по крутящему моменту - отличный вариант как производства, так и для небольшой слесарной мастерской.
Массивное чугунное основание имеет отверстия для крепления к поверхности, но даже без жесткой фиксации сдвинуть с поверхности 72 кг, в тот момент когда пользователь упирается заготовкой во вращающийся камень, вряд ли удастся.
Двигун, з діаметром корпусу 180 мм, володіє високою перевантажувальної здатністю. Потужності 1600 ватт з запасом вистачає для заточки не тільки дрібного інструменту, але і обдирних робіт на грубозернистому камені.
Важливою особливістю WorkMan CH300 є вбудована система пиловидалення. Розбірні чавунні захисні кожухи мають у нижній частині патрубки які з'єднані один з одним гофротрубою. При підключенні її до витяжної установки більшість іскор і відкололися часток, що захоплюються потоком повітря і виносяться за межі приміщення.
Особливості:
Потужний електродвигун для шліфування великих деталей.
Системи відведення пилу.
Пилозахищені підшипники.
Товстостінні захисні екрани 180 х 120 мм.
Кнопки запуску і зупинки винесені над корпусом.
Живлення від однофазної мережі дає більше можливостей використання.
Масивна, довговічна конструкція для індустріального застосування.
Характеристики:
Напруга: 230 вольт
Габарити упаковки (ящик з фанери на піддоні): 87 х 72 х 68 см
Вага верстата (нетто): 72 кг
Вага верстата з упаковкою (брутто): 87 кг
Параметри шліфувального круга: 305 х 50 х 32 (посадковий діаметр) мм
Потужність: 1600 ватт
Зернистість оснащення: 36# і 60#
Частота холостого ходу: 1490 оборотів в хвилину
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Workman |
| Країна виробник | США |
| Діаметр посадкового отвору | 32 мм |
| Максимальний діаметр диска | 305 мм |
| Споживана потужність | 1.6 кВт |
| Стан | Новий |
| Тип верстата | Точильний |
| Кількість обертів холостого ходу | 1490 об/хв |
| Загальні параметри | |
| Вага | 72 кг |
| Додаткові параметри | |
| Кількість дисків | 2 шт. |
| Параметри мережі | |
| Напруга | 220 В |
| Частота | 50 GHz |
- Ціна: 25 748 ₴






