
Міні-фільтр для фарбувального пістолета Intertool TLT 1/4" (PT-1403)
339 ₴
270 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- В наявності
- Код: PT-1403-tlt
- +380 (50) 423-62-20


Фільтр невеликого розміру для очищення повітря необхідний для якісного фарбування фарбопультом. Призначений для фільтрації повітря, що подається безпосередньо перед фарбувальним пістолетом. Збереже ваш інструмент від забруднення, передчасного зношення й таким чином продовжує термін служби. Очищає повітря з компресора від вологи, мастил та пилу.

Фільтруючий елемент
Фільтр уловлює дрібні частинки до 20 мікронів. Картридж виконаний з пінометалу та має унікальні властивості, являється багаторазовим. Щоб зберегти початкові властивості картриджа та забезпечити максимальний захист від попадання дрібних частинок, рекомендуємо періодично чистити знімний картридж у розчинниках.

Міцний корпус
Міні-фільтр має металевий корпус, що при падінні або інших механічних ушкодженнях зберігає його первісний вигляд та цілісність усієї конструкції. Верхня та нижня основи міні-фільтра також виконані з металу. Максимальний тиск становить 150 PSI або 10 атм.

Дренаж вологи
Нижня частина корпусу має зливальний клапан. Цей клапан звільняє міні-фільтр від надлишків вологи, що накопичується під час роботи.

Монтаж в систему
Міні-фільтр встановлюється безпосередньо перед фарборозпилювачем без перехідників, зливним клапаном вниз. Внутрішня різьба, діаметром 1/4" до фарбопульта, зовнішня різьба 1/4" на шланг.
Характеристики
| Тип | міні-фільтр для фарбувального пістолета |
|---|---|
| Рівень фільтрації | 20 мкм |
| Різьба внутрішня | 1/4" |
| Інше | клапан для зливу конденсату; фільтруючий елемент зі вспіненого матеріалу |
| Матеріал корпусу | метал |
| Робочий тиск | до 10 атм. |
| Гарантія | 12 міс. |
| Діаметр різьби | 1/4" |
| Вага | 0,151 кг |
| Об'єм | 0,000965 куб.м |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intertool |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
- Ціна: 270 ₴



