| Комплектація | Мікрометр; Кейс; Калібрувальний елемент; Налаштуальний ключ; |
|---|---|
| Діапазон вимірювання | 25 - 50 мм |
| Інше | Затискна тріскачка; Блокування штоку; |
| Вага | 0,368 кг |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intertool |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 0.368 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інше | Затискна тріскачка; <br> Блокування штоку; |
| Об'єм | 0.000460 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 449 ₴





