-5%

Бур SDS PLUS 18x800мм Intertool TLT SD-1880
299 ₴
285 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- В наявності
- Код: SD-1880-tlt
+380 (67) 471-04-40
- +380 (50) 423-62-20
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Бури та свердла №1 в Україні. За результатами незалежного рейтингового дослідження у рамках проекту Українська Народна Премія у 2021 році.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intertool |
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.725 кг |
| Довжина бура | 800 мм |
| Діаметр бура | 18 мм |
| Об'єм | 0.000774 |
| Застосування | для цегли та бетону |
| Тип кріплення | SDS Plus |
Інформація для замовлення
- Ціна: 285 ₴


