-5%

Бур SDS PLUS S4 14x1000мм Intertool TLT SD-14100
279 ₴
266 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- В наявності
- Код: SD-14100-tlt
+380 (67) 471-04-40
- +380 (50) 423-62-20
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Бури та свердла №1 в Україні. За результатами незалежного рейтингового дослідження у рамках проекту Українська Народна Премія у 2021 році.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intertool |
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.600 кг |
| Довжина бура | 1000 мм |
| Діаметр бура | 14 мм |
| Об'єм | 0.000731 |
| Застосування | для цегли та бетону |
| Тип кріплення | SDS Plus |
Інформація для замовлення
- Ціна: 266 ₴


