-7%

PROFI-TEC TLT Будівельний нівелір лазерний PGL 4D 1640 (40 м, 16 ліній, зелений промінь)
4 958 ₴
4 594 ₴
- В наявності
- Код: pt5906-tlt
+380 (67) 471-04-40
- +380 (50) 423-62-20
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Лазерний нівелір PROFI-TEC PGL 4D 1640 — — це професійний прилад для нівелювання, який дає змогу побудувати похилі, вертикальні та горизонтальні лінії за допомогою обертання лазера використовується в будівельній, промисловій, архітектурній сферах та побутовому будівництві.
Особливості лазерного нівеліра PROFI-TEC PGL 4D 1640:
- Міцний корпус і захист від пилу та водних бризок IP54;
- Точність лазерного рівня — ± 0.3 мм/м;
- Фіксація на штативі з різзю 1/4 ;
- Акумулятор 4800 мА·год забезпечує максимальний час роботи 6 годин;
- Пульти дистанційного керування;
- Можливість роботи з приймачем;
- Індикатор перевищення нахилу лазера по вертикалі або горизонталі понад 3°;
- Функція побудови похилих ліній;
- Фіксація маятникового механізму;
- Зелений колір лазерного променя дає змогу комфортно працювати навіть в умовах яскравого освітлення;
- Робочий діапазон становить до 40 м.
| Характеристики | |
| Виробник: | PROFI-TEC |
| Джерело живлення: | акумуляторна батарея (Li-Ion) |
| Ємність акумулятора: | 4800 мА·год |
| Колір лазерного променя: | зелений |
| Лазерний діод: | 515 нм |
| Робочий діапазон: | 40 м |
| Кількість променів: | 16 |
| Кріплення штатива: | 1/4″ |
| Похибка вимірювання: | ±0,3 |
| Діапазон вирівнювання/компенсації: | ±3° |
| Клас лазера: | II |
| Клас захисту: | IP54 |
| Максимальний час роботи: | 6 годин |
| Діапазон робочих температур: | от -10 до +40 °С |
| Індикація порушення лазера: | да |
| Можливість роботи з приймачем: | да |
| Фіксація маятникового механізму: | да |
| Вага нетто/брутто: | 0,6 / 2,6 кг |
| Габарити упаковки: | 340×300×140 мм |
Комплект постачання:
- Лазерний нівелір PROFI-TEC PGL 4D 1640;
- Пульт дистанційного керування × 2;
- Акумуляторна батарея × 2;
- Зарядний пристрій;
- Ліфт-платформа;
- Комплект для магнітного кріплення на стіну;
- Інструкція з експлуатації;
- Гарантійний талон;
- Пластиковий кейс.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PROFI-TEC |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 2.6 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Захист обладнання від води і пилу IP | IP54 |
| Клас лазера | Клас 2 |
| Лазерний діод | 515 нм |
| Живлення | Акумулятор |
| Похибка вимірювання | 0.3 мм/м |
| Робочий діапазон | 40 м |
| Стан | Новий |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Кут самовирівнювання | 3 град. |
| Колір лазера | Зелений |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Пластиковий кейс |
| Штатив | Ні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 594 ₴







