
PROFI-TEC TLT Акумуляторна вібраційна присоска VMC-Universal POWERLine (без АКБ і ЗП)
2 030 ₴
1 929 ₴
- В наявності
- Код: pt5902-tlt
- +380 (50) 423-62-20
Інформацію уточнюйте в менеджера
Акумуляторна вібраційна присоска для укладання плитки PROFI-TEC VMC-Universal — — це багатофункціональний чудовий інструмент для укладання, вирівнювання з вібрацією та перенесення плитки. Спеціально розроблена для маніпуляцій і підіймання плитки з шорсткою поверхнею або з невеликим рельєфом, не залишає плям на плитці. Використовується для перенесення та встановлення підлогової та настінної плитки, що неабияк підвищує ефективність роботи.
Це пристрій 2 в 1 — присосок і мінівібратор. За допомогою функції вібрації можна правильно розподілити клей під плитками, а також видалити бульбашки повітря, що утворилися під плиткою. які можуть викликати тріщини між клеєм і плиткою. Постійна та рівномірно розподілена вібрація дає змогу не пошкодити плиту.
Використовуйте тільки з високотоковими акумуляторними батареями PROFI-TEC HE/MP.
Особливості акумуляторної вібраційної присоски PROFI-TEC VMC-Universal:
- Високочастотна вібрація;
- Регулювання інтенсивності вібрацій (6 передач);
- Міцна гумова присосок;
- Автоматичне блокування після підйому;
- Змінний літій іонний акумулятор;
- Вся лінійка інструментів PROFI-TEC POWERLine сумісна та працює від батарей MAKITA LXT
| Характеристики | |
| Виробник: | PROFI-TEC |
| Напруга акумулятора: | 20 В |
| Тип акумулятора: | Li-ion |
| Тип двигуна: | щітковий |
| Максимальне навантаження: | 50 кг |
| Розмір плитки: | 40-60 см |
| Частота вібрацій: | 12000 об/хв |
| Кількість ступенів регулювання частоти вібрації: | 6 |
| Вага нетто/брутто: | 1,1 / 2,3 кг |
| Габарити упаковки: | 360×220×180 мм |
Комплект постачання:
- Акумуляторна вібраційна присоска PROFI-TEC VMC-Universal;
- Інструкція з експлуатації;
- Гарантійний талон;
- Пластиковий кейс;
- Паковання — картонна коробка;
- Без акумулятора та зарядного пристрою.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | PROFI-TEC |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Вантажопідйомність | 50 кг |
| Кількість присосок | 1 |
| Стан | Новий |
| Тип присоски | Стандартна (пряма) |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додатковий акумулятор | Немає |
| Кейс у комплекті | Да |
| Тип паковання | Пластиковий кейс |
- Ціна: 1 929 ₴








