-7%

PROFI-TEC TLT Акумуляторний пістолет-шприц для герметиків PCG20BL POWERLine (без АКБ і ЗП)
4 651 ₴
4 309 ₴
- В наявності
- Код: pt6084-tlt
+380 (67) 471-04-40
- +380 (50) 423-62-20
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Зверніть увагу, акумулятор і зарядний пристрій до комплекту не входять
Акумулятор і зарядний пристрій можна купити на нашому сайті зі знижкою 5-10%
Інформацію уточнюйте в менеджера
Інформацію уточнюйте в менеджера
Акумуляторний пістолет-шприц для герметиків PROFI-TEC PCG20BL — високоякісний інструмент, призначений для зручності та зручності. ефективне нанесення герметиків і клеїв і використовується для ущільнення стиків і щілин у будівельних конструкціях, а також для герметизації вікон і дверей.
Особливості акумуляторного пістолета-шприца для герметиків PCG20BL:
- Пістолет може працювати як із герметиками в тубусних пакованнях (600 мл), так і з картриджами (300 мл);
- 6 режимів швидкості видавлювання герметика робить роботу точнішою, акуратнішою й без патьоків;
- Регулювання швидкості дає змогу підібрати потрібний робочий режим під кожен тип суміші;
- Висока сила натискання забезпечує використання всього матеріалу до останньої краплі;
- Автоматичний зворотний хід зубчастої рейки під час відпускання кнопки ввімкнення повністю виключає підтікання матеріалу;
- Робоча платформа створює тиск до 6500 Н, забезпечуючи комфортні умови під час роботи навіть із густими сумішами;
- Прогумована ручка дає змогу працювати з великим комфортом;
- Вся лінійка інструментів PROFI-TEC POWERLine сумісна та працює від батарей MAKITA LXT.
| Характеристики | |
| Виробник: | PROFI-TEC |
| Тип акумулятора: | Li-Ion |
| Напруга акумулятора: | 20 В |
| Тип двигуна: | щітковий |
| Максимальна сила тиску: | 0-6500 Н |
| Кількість швидкостей подавання: | 6 |
| Швидкість спрацьовування: | 0-9,6 мм/с |
| Місткість балона: | 300-600 мл |
| Вага з акумулятором 5 А·год: | 2,4 кг |
| Вага нетто/брутто: | 1,81 / 3,93 кг |
| Габарити упаковки: | 610×310×90 мм |
Комплект постачання:
- Акумуляторний пістолет-шприц для герметиків PROFI-TEC PCG20BL;
- Насадка тубус;
- Насадка під звичайні силікони;
- Інструкція з експлуатації;
- Гарантійний талон;
- Пластиковий кейс;
- Без акумулятора та зарядного пристрою.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | PROFI-TEC |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 1.81 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Ємність контейнера | 600 мл |
| Стан | Новий |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Пластиковий кейс |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 309 ₴








