-7%

PROFI-TEC TLT Роторна полірувальна машина PPM-607SR SET (600 Вт, диски 30/50/75 мм, Сумка)
3 646 ₴
3 378 ₴
- В наявності
- Код: pt6066-tlt
+380 (67) 471-04-40
- +380 (50) 423-62-20
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Роторна полірувальна машина PROFI-TEC PPM-607SR — компактний і потужний інструмент, призначений для оброблення ґрунтованих, лакофарбових або нефарбованих поверхонь, металевих, пластмасових, дерев'яних виробів і деталей у виробничих і побутових умовах за допомогою полірувальних кругів з хутряною, тканинною або абразивною робочою поверхнею.
Особливості роторної полірувальної машини PROFI-TEC PPM-607SR:
- Платформи Ø 30, Ø 50 і Ø 75 мм найчастіше застосовують під час точкового оброблення та полірування малих або вигнутих поверхонь (фари, дзеркала, бампери тощо);
- Великий діапазон регулювання швидкості (6 швидкостей) дасть змогу підібрати режим роботи для конкретного завдання;
- Кріплення шліфувальних аркушів за допомогою липучки забезпечує їх швидку та зручну заміну;
- Підтримка постійних обертів під навантаженням дає змогу поступово обробляти матеріали;
- Плавний пуск забезпечує увімкнення інструменту без ривків, створюючи комфортні умови під час роботи та безпеку користувача;
- Корпус має компактні розміри, виготовлений із високоякісного ударостійкого пластику, якість складання унеможливлює люфти, проміжки, перекоси та інші дефекти;
- Високотехнологічний електродвигун потужністю 600 Вт вирізняється продуктивністю й надійністю;
- Прогумований мережевий кабель стійкий до низьких температур і механічних пошкоджень, що дає змогу впевнено працювати в будь-яких умовах;
- Фіксатори в зовнішній частині корпусу дають змогу швидкий доступ для контролю та заміни вугільних щіток.
| Характеристики | |
| Виробник: | PROFI-TEC |
| Напруга живлення: | 220 Вт |
| Частота тока: | 50 Гц |
| Тип двигуна: | щітковий |
| Потужність: | 600 Вт |
| Кількість швидкостей роботи: | 6 |
| Кількість обертів холостого ходу: | 1000 — 3500 об./хв |
| Діаметр диска: | 30/50/75 мм |
| Хід ексцентрика: | 7 мм |
| Довжина кабелю живлення: | 6 м |
| Вага нетто/брутто: | 1,3/2,5 кг |
| Габарити упаковки: | 355×150×140 мм |
Комплект постачання:
- Роторна полірувальна машина PROFI-TEC PPM-607SR;
- Підошви 30 / 50 / 75 мм;
- Полірувальний круг 30 мм × 5;
- Полірувальний круг 50 мм × 5;
- Полірувальний круг 75 мм × 5;
- Інструкція з експлуатації;
- Гарантійний талон;
- Сумка для транспортування та зберігання;
- Паковання — картонна коробка.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PROFI-TEC |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Тип шліфмашини | полірувальна |
| Споживана потужність | 600 Вт |
| Максимальна кількість обертів | 3500 об/хв |
| Вага | 2.5 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Живлення | Мережа 220В |
| Ширина шліфування | 75 мм |
| Кріплення шліфувального листа | Липучка |
| Розмір ходу платформи | 7 мм |
| Додаткові функції | |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Обмеження пускового струму | Так |
| Підтримка постійного числа обертів під навантаженням | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Картонна коробка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 378 ₴







