-7%

PROFI-TEC TLT Ексцентрикова полірувальна машина акумуляторна PPM-1520CDA (без АКБ і ЗП)
4 682 ₴
4 339 ₴
- В наявності
- Код: pt6069-tlt
+380 (67) 471-04-40
- +380 (50) 423-62-20
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Зверніть увагу, акумулятор і зарядний пристрій до комплекту не входять
Акумулятор і зарядний пристрій можна купити на нашому сайті зі знижкою 5-10%
Інформацію уточнюйте в менеджера
Інформацію уточнюйте в менеджера
Акумуляторна ексцентрикова полірувальна машина PROFI-TEC PPM-1520CDA — потужний інструмент, призначений для професійного застосування в автомайстернях і виробничих цехах, призначений для оброблення лакофарбового покриття, видалення дефектів, голограм, нальоту та формування глянсового ефекту.
Особливості акумуляторної ексцентрикової полірувальної машини PROFI-TEC PPM-1520CDA:
- Плавний пуск забезпечує увімкнення інструменту без ривків, створюючи комфортні умови під час роботи та безпеку користувача;
- Ефективний безщітковий двигун забезпечує високу продуктивність і продовжує термін експлуатації інструмента;
- Акумуляторна батарея встановлюється горизонтально, щоб уникнути випадкового контакту з поверхнею;
- Великий діапазон регулювання швидкості (7 швидкостей) дасть змогу підібрати режим роботи для конкретного завдання;
- Кріплення шліфувальних листів за допомогою липучки забезпечує їх швидку та зручну заміну;
- Підтримка постійних обертів під навантаженням дає змогу поступово обробляти матеріали;
- Виріб має пилонепроникні сітки системи вентиляції для захисту деталей двигуна від впливу абразивного пилу;
- Завдяки плоскій формі головки редуктора відстань до поверхні скорочується, що дає змогу впевнено керувати пристроєм у будь-якому положенні.
| Характеристики | |
| Виробник: | PROFI-TEC |
| Напруга акумулятора: | 20 В |
| Тип акумулятора: | Li-ion |
| Тип двигуна: | безщітковий |
| Кількість обертів холостого ходу: | 400 — 2000/2500 / 3000 / 3500 / 4000 / 4500 / 5000 об./хв |
| Кількість швидкостей роботи: | 7 |
| Максимальний діаметр опорного диска: | 125 мм |
| Максимальний діаметр полірувального диска: | 150 мм |
| Різь шпинделя: | М14 |
| Хід ексцентрика: | 15 мм |
| Вага нетто/брутто: | 1,7 / 2,4 кг |
| Габарити упаковки: | 440×150×150 мм |
Комплект постачання:
- Акумуляторна ексцентрикова полірувальна машина PROFI-TEC PPM-1520CDA;
- Полірувальний круг 150 мм × 2;
- Інструкція з експлуатації;
- Гарантійний талон;
- Паковання — картонна коробка;
- Сумка для транспортування та зберігання;
- Без акумулятора та зарядного пристрою.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PROFI-TEC |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 2.4 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Максимальна кількість обертів | 5000 об/хв |
| Максимальний діаметр диска | 125 мм |
| Напруга акумулятору | 20 В |
| Живлення | Акумулятор |
| Розмір ходу платформи | 15 мм |
| Стан | Новий |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Тип шліфмашини | ексцентрикова |
| Комплектація | |
| Додатковий акумулятор | Ні |
| Кейс в комплекті | Ні |
| Тип упаковки | Сумка-чохол |
| Додаткові функції | |
| Обмеження пускового струму | Так |
| Підтримка постійного числа обертів під навантаженням | Так |
| Регулювання кількості обертів | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 339 ₴








