-7%

PROFI-TEC TLT Акумуляторний гібридний прожектор на штативі PT11500G POWERLine (без АКБ і ЗП)
5 575 ₴
5 166 ₴
- В наявності
- Код: pt5913-tlt
+380 (67) 471-04-40
- +380 (50) 423-62-20
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Зверніть увагу, акумулятор і зарядний пристрій до комплекту не входять
Акумулятор і зарядний пристрій можна купити на нашому сайті зі знижкою 5-10%
Інформацію уточнюйте в менеджера
Інформацію уточнюйте в менеджера
Акумуляторний прожектор PROFI-TEC PT11500G — потужний будівельний інструмент зі стійким корпусом, що витримує удари та вологу, що робить його ідеальним для використання в будівництві, ремонтних роботах та інших важких умовах. Універсальна конструкція дає змогу як встановлювати ліхтар на будь-яку гладку поверхню, так і використовувати разом зі стійкою.
Особливості акумуляторного прожектора PROFI-TEC PT11500G:
- Обладнаний 202 світлодіодами, що забезпечують максимальну яскравість до 11500 люменів;
- Має можливість регулювання яскравості, що дає змогу користувачеві настроювати інтенсивність світла залежно від потреб;
- Має компактний і ергономічний дизайн, що дає змогу легко утримувати його в руці та переміщатися з ним по робочій зоні;
- Стійкість до бризок води та пилу робить ліхтар придатним для важких умов роботи;
- Колірна температура 6500К означає, що світловий промінь має яскраво-білий колір, що забезпечує ідеальну видимість об'єкта;
- Може працювати як від одного, так і від двох акумуляторів, а також від мережі 220 В;
- Вся лінійка інструментів PROFI-TEC POWERLine сумісна та працює від батарей MAKITA LХT.
| Характеристики | |
| Виробник: | PROFI-TEC |
| Джерело живлення: | акумулятор і мережа 220 В |
| Тип акумулятора: | Li-ion |
| Напруга акумулятора: | 40 В (2×20 В) |
| Кількість режимів яскравості: | 3 |
| Потужність споживання: | 22 / 46 / 85 Вт |
| Світловий потік: | 3500 / 6900 / 11500 лм |
| Світлова ефективність: | 140 — 150 лм/Вт |
| Кількість світлодіодів: | 202 |
| Індекс кольору: | 6500 К |
| Клас захисту: | IP40 |
| Ресурс світлодіодних модулів: | 20 000 годин |
| Робоча температура: | от -20 до +40°C |
| Вага зі штативом: | 2,9 кг |
| Вага нетто/брутто: | 1,7 / 3,4 кг |
| Габарити паковання прожектора: | 320×245×70 мм |
| Габарити паковання штатива: | 840×90×90 мм |
Комплект постачання:
- Акумуляторний прожектор PROFI-TEC PT11500G;
- Штатив 2 м;
- Адаптер для роботи від мережі;
- Інструкція з експлуатації;
- Гарантійний талон;
- Паковання — картонна коробка;
- Без акумулятора та зарядного пристрою.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PROFI-TEC |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Світловий потік | 11500 лм |
| Стан | Новий |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип живлення | Акумулятор, Мережа |
| Колір | Білий |
| Колірна температура | 6500K |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 166 ₴








