-7%

PROFI-TEC TLT Акумуляторний цвяхозабивач/степлер PPT20BL POWERLine (2×PT2050HE, ЗП)
8 114 ₴
7 519 ₴
- В наявності
- Код: pt5695-tlt
+380 (67) 471-04-40
- +380 (50) 423-62-20
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Акумуляторний цвяхозабивач/степлер PROFI-TEC PPT20BL — професійний інструмент, що застосовується для механізації монтажних, складальних, опоряджувальних робіт і призначений для кріплення паперу, ізоляції, покриття, будівельного пластику, шкіри та інших подібних матеріалів на дерев'яних поверхнях або інших відповідних матеріалах, за допомогою скоб або цвяхів зазначеного типу.
Особливості акумуляторного цвяхозабивача/степлера PROFI-TEC PPT20BL:
- Два режими роботи (серійний та поодинокий);
- Регулювання глибини забивання;
- Підсвічування робочої зони;
- Ергономічний дизайн із м'якою гумкою ручкою;
- Наконечник не пошкоджує м'який матеріал;
- Магазин розрахований на 100 одиниць цвяхів/скоб;
- Вся лінійка інструментів PROFI-TEC POWERLine сумісна та працює від батарей MAKITA LXT.
| Характеристики | |
| Виробник: | PROFI-TEC |
| Напруга акумулятора: | 20 В |
| Тип акумулятора: | Li-ion |
| Тип двигуна: | щітковий |
| Кількість режимів роботи: | 2 |
| Швидкість подавання цвяха/скоби: | 60 / 100 шт./хв |
| Максимальна місткість магазину: | 100 шт. |
| Максимальна довжина цвяха: | 50 мм |
| Переріз дроту цвяха: | 1,05×1,25 мм |
| Максимальна довжина скоби: | 40 мм |
| Переріз дроту скоби: | 1×1,2 мм |
| Вага з батареєю 5 А·год: | 3,3 кг |
| Вага нетто/брутто: | 2,8 / 5,7 кг |
| Габарити упаковки: | 395×295×110 мм |
Комплект постачання:
- Акумуляторний цвяхозабивач/степлер PROFI-TEC PPT20BL;
- Акумулятори PT2050HE (5.0 А·год) × 2;
- Зарядний пристрій;
- Комплект скоб і цвяхів;
- Інструкція з експлуатації;
- Гарантійний талон;
- Пластиковий кейс.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PROFI-TEC |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина цвяха | 50 мм |
| Довжина скоби | 40 мм |
| Ємність контейнера | 100 шт. |
| Кріпильний засіб | Скоби і цвяхи |
| Напруга акумулятору | 20 В |
| Живлення | Акумулятор |
| Стан | Новий |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Комплектація | |
| Додатковий акумулятор | Так |
| Тип упаковки | Пластиковий кейс |
| Додаткові функції | |
| Регулювання сили удару | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 519 ₴








