-7%

PROFI-TEC TLT Акумуляторний кутовий гайковерт PWR1620BL POWERLine (без АКБ і ЗП, 160 Нм)
4 570 ₴
4 234 ₴
- В наявності
- Код: pt6112-tlt
+380 (67) 471-04-40
- +380 (50) 423-62-20
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Зверніть увагу, акумулятор і зарядний пристрій до комплекту не входять
Акумулятор і зарядний пристрій можна купити на нашому сайті зі знижкою 5-10%
Інформацію уточнюйте в менеджера
Інформацію уточнюйте в менеджера
Акумуляторний кутовий гайковерт PROFI-TEC PWR1620BL — використовується для роботи з невеликими кріпленнями в місцях з обмеженим доступом. Це якісна та надійна модель, яка здатна передати максимальне зусилля на 150 Нм і стане в пригоді для робіт, як-от заміна або переміщення радіаторів, свічок запалювання, встановлення та ремонт кондиціонерів, водних насосів.
Особливості акумуляторного кутового гайковерта PROFI-TEC PWR1620BL:
- Забезпечена LED-підсвіткою, що забезпечує гарну видимість під час роботи в темних умовах;
- Перемикач напрямку обертання вправо/вліво;
- Максимальний крутний момент становить 160 Нм у разі затягування в тверді та м'які матеріали;
- Ефективна система повітряного охолодження знижує ризик перегрівання приладу;
- Витривалий безщітковий двигун сприяє стабільному виробленню інтенсивних завдань;
- Прогумована ручка забезпечує надійний хват і підвищує контроль над керуванням;
- Вся лінійка інструментів PROFI-TEC POWERLine сумісна та працює від батарей MAKITA LXT.
| Характеристики | |
| Виробник: | PROFI-TEC |
| Напруга акумулятора: | 20 В |
| Тип акумулятора: | Li-ion |
| Тип двигуна: | безщітковий |
| Кількість обертів холостого ходу: | 0 – 2500 об/хв |
| Тип хвостовика: | квадрат 1/4″ |
| Крутний момент: | 160 Нм |
| Вага нетто/брутто: | 1,6 / 1,8 кг |
| Габарити упаковки: | 440×80×75 мм |
Комплект постачання:
- Акумуляторний кутовий гайковерт PROFI-TEC PWR1620BL;
- Інструкція з експлуатації;
- Гарантійний талон;
- Паковання — картонна коробка;
- Без акумулятора та зарядного пристрою.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PROFI-TEC |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 1.8 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Максимальний крутний момент | 160 H*m |
| Напруга акумулятору | 20 В |
| Живлення | Акумулятор |
| Режим інструменту | кутовий |
| Стан | Новий |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Тип патрона | Квадрат 1/4" |
| Комплектація | |
| Додатковий акумулятор | Ні |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
| Додаткові функції | |
| Підсвічування робочої зони | Так |
| Реверс | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 234 ₴








