-7%

PROFI-TEC TLT Потужний перфоратор акумуляторний PBH201BL POWERLine (без АКБ і ЗП, 20 В, 3 Дж)
3 968 ₴
3 677 ₴
- В наявності
- Код: pt5964-tlt
+380 (67) 471-04-40
- +380 (50) 423-62-20
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Зверніть увагу, акумулятор і зарядний пристрій до комплекту не входять
Акумулятор і зарядний пристрій можна купити на нашому сайті зі знижкою 5-10%
Інформацію уточнюйте в менеджера
Інформацію уточнюйте в менеджера
Акумуляторний перфоратор PROFI-TEC PBH201BL — — потужний інструмент, призначений для свердління отвору в м'яких і твердих матеріалів, має функцію удару для збивання облицювальної плитки, демонтажних робіт.
Особливості акумуляторного перфоратора PROFI-TEC PBH201BL:
- Наявність 3 режимів роботи: свердління, свердління з ударом і довбання;
- Зручний патрон SDS+ для легкої зміни витратних матеріалів;
- Високий крутний момент, велика кількість ударів і високі швидкості забезпечують оперативне виконання робіт;
- Компактна та легка конструкція забезпечує чудове керування й маневреність інструмента;
- Запобіжна муфта зупиняє свердло під час заклинювання й захищає користувача від різних травм;
- Обмежувач глибини легко допомагає зробити однакові отвори;
- Безщітковий двигун витримує підвищені навантаження й вимагає мінімального техобслуговування;
- Вся лінійка інструментів PROFI-TEC POWERLine сумісна та працює від батарей MAKITA LXT.
| Характеристики | |
| Виробник: | PROFI-TEC |
| Напруга акумулятора: | 20 В |
| Тип акумулятора: | Li-ion |
| Тип двигуна: | безщітковий |
| Тип патрона: | SDS-Plus |
| Сила удару: | 3,0 Дж |
| Кількість режимів роботи: | 3 (свердління, свердління з ударом і довбання) |
| Кількість обертів холостого ходу: | 0 – 1165 об/хв |
| Частота ударів: | 0 – 4300 уд./хв |
| Максимальний діаметр свердління (метал): | 13 мм |
| Максимальний діаметр свердління (бетон): | 28 мм |
| Максимальний діаметр свердління (дерево): | 30 мм |
| Вага нетто/брутто: | 2,3 / 2,6 кг |
| Габарити упаковки: | 410×250×95 мм |
Комплект постачання:
- Акумуляторний перфоратор PROFI-TEC PBH201BL;
- Інструкція з експлуатації;
- Гарантійний талон;
- Паковання — картонна коробка;
- Без акумулятора та зарядного пристрою.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PROFI-TEC |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 2.6 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Максимальна сила удару | 3 Дж. |
| Максимальна кількість обертів | 1165 об/хв |
| Максимальна кількість ударів | 4300 уд/хв |
| Напруга акумулятору | 20 В |
| Живлення | Акумулятор |
| Режими роботи | Довбання (удар), Свердління, Свердління з ударом |
| Стан | Новий |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Тип патрона | SDS-plus |
| Комплектація | |
| Додатковий акумулятор | Ні |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
| Максимальний діаметр свердління | |
| Максимальний діаметр свердління (бетон) | 28 мм |
| Максимальний діаметр свердління (дерево) | 30 мм |
| Максимальний діаметр свердління (метал) | 13 мм |
| Додаткові функції | |
| Запобіжна муфта | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Перфоратори | Перфоратор акумуляторний |
| безщітковий перфоратор | Безщітковий перфоратор акумуляторний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 677 ₴





