-7%

PROFI-TEC TLT Акумуляторний шурупокрут ударний DHP485BL POWERLine (2×PT2050MP, Зарядний, Кейс)
4 052 ₴
3 755 ₴
- В наявності
- Код: pt6269-tlt
+380 (67) 471-04-40
- +380 (50) 423-62-20
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Акумуляторний шурупокрут PROFI-TEC DHP485BL — потужний і надійний інструмент, призначений для закручування і відкручування кріпильних виробів (шурупів, гвинтів, саморізів, конфірматів, дюбелів, болтів і гайок), а також для свердління отворів свердлами, що мають циліндричний хвостовик діаметром до 13 мм.
Особливості акумуляторного шурупокрута PROFI-TEC DHP485BL:
- Двошвидкісний редуктор;
- Плавне регулювання швидкості обертання шпинделя;
- Підсвічування робочої зони;
- Швидкозатискний патрон;
- Надійний і високоякісний електродвигун;
- Прогумований держак;
- Вся лінійка інструментів PROFI-TEC POWERLine сумісна та працює від батарей MAKITA LXT.
| Характеристики | |
| Виробник: | PROFI-TEC |
| Напруга акумулятора: | 20 В |
| Тип акумулятора: | Li-ion |
| Тип двигуна: | безщітковий |
| Тип патрона: | безключовий швидкозатискний |
| Діаметр патрона: | 13 мм |
| Кількість швидкостей роботи: | 2 |
| Кількість обертів холостого ходу: | 0 – 500 / 1800 об/хв |
| Кількість ударів: | 0 – 7500 / 30000 уд./хв |
| Максимальний крутний момент (м'який/жорсткий): | 30 / 55 Нм |
| Максимальний діаметр свердління (метал): | 13 мм |
| Максимальний діаметр свердління (дерево): | 35 мм |
| Габарити упаковки: | 395×295×110 мм |
Комплект постачання:
- Акумуляторний шурупокрут PROFI-TEC DHP485BL;
- Акумулятори PT2050MP (4.0 А·год) х 2;
- Зарядний пристрій;
- Додаткова ручка;
- Пластиковий кейс;
- Інструкція з експлуатації;
- Гарантійний талон.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PROFI-TEC |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Максимальна кількість обертів | 1800 об/хв |
| Максимальна кількість ударів | 30000 уд/хв |
| Максимальний діаметр патрона | 13 мм |
| Максимальний крутний момент | 55 H*m |
| Живлення | Акумулятор |
| Стан | Новий |
| Тип | Шуруповерт |
| Тип патрона | Швидкозатискний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.3 кг |
| Додаткові функції | |
| Кількість швидкостей роботи | 2 |
| Підсвічування робочої зони | Так |
| Реверс | Так |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Ударний режим | Так |
| Максимальний діаметр свердління | |
| Максимальний діаметр свердління (дерево) | 35 мм |
| Максимальний діаметр свердління (метал) | 13 мм |
| Живлення | |
| Напруга акумулятору | 20 В |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 755 ₴








