-11%

PROFI-TEC TLT Безщітковий акумуляторний шурупокрут PCD4020BL POWERLine (2×PT2020MP (2 А·год), ЗП, Кейс)
3 036 ₴
2 705 ₴
- В наявності
- Код: pt5937-tlt
+380 (67) 471-04-40
- +380 (50) 423-62-20
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Акумуляторний шурупокрут PROFI-TEC PCD4020BL — потужний інструмент забезпечує виконання завдань із вкручування та викручування різних нарізних. з'єднань, а також роботу з будь-яким типом кріпильних елементів характеризується високою ефективністю й гарантує тривалий термін експлуатації.
Особливості акумуляторного шурупокрута PROFI-TEC PCD4020BL:
- Безключова заміна обладнання зумовлена патроном швидкозатискного типу;
- Витривалий безщітковий двигун економно витрачає запас енергії блока живлення й невибагливий в обслуговуванні;
- Потужний світлодіод забезпечує яскраве підсвічування робочої зони для кращої видимості за поганого освітлення;
- Ергономічний дизайн і прогумована ручка для комфортного використання;
- Корпус запобігає потраплянню пилу та вологи всередину механізму, що гарантує його довговічність;
- Обладнаний двошвидкісним редуктором, а також електронним регулюванням обертів, що неабияк розширює сферу застосування;
- Вся лінійка інструментів PROFI-TEC POWERLine сумісна та працює від батарей MAKITA LXT.
| Характеристики | |
| Виробник: | PROFI-TEC |
| Напруга акумулятора: | 20 В |
| Тип акумулятора: | Li-ion |
| Тип двигуна: | безщітковий |
| Тип патрона: | безключовий швидкозатискний |
| Діаметр патрона: | 13 мм |
| Кількість швидкостей роботи: | 2 |
| Кількість обертів холостого ходу: | 0 – 500 / 1700 об/хв |
| Максимальний крутний момент (м'який/жорсткий): | 23 / 40 Нм |
| Максимальний діаметр свердління (метал): | 13 мм |
| Максимальний діаметр свердління (дерево): | 38 мм |
| Вага нетто/брутто: | 0,85 / 2,2 кг |
| Габарити упаковки: | 300×275×80 мм |
Комплект постачання:
- Акумуляторний шурупокрут PROFI-TEC PCD4020BL;
- Акумулятори PT2020MP (2.0 А·год) × 2;
- Зарядний пристрій BC20V;
- Пластиковий кейс;
- Інструкція з експлуатації;
- Гарантійний талон.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PROFI-TEC |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Максимальна кількість обертів | 1700 об/хв |
| Максимальний діаметр патрона | 13 мм |
| Максимальний крутний момент | 40 H*m |
| Живлення | Акумулятор |
| Стан | Новий |
| Тип | Шуруповерт |
| Тип патрона | Швидкозатискний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2.2 кг |
| Комплектація | |
| Додатковий акумулятор | Так |
| Тип упаковки | Пластиковий кейс |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 2 А. г |
| Напруга акумулятору | 20 В |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Додаткові функції | |
| Кількість швидкостей роботи | 2 |
| Підсвічування робочої зони | Так |
| Реверс | Так |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Максимальний діаметр свердління | |
| Максимальний діаметр свердління (дерево) | 38 мм |
| Максимальний діаметр свердління (метал) | 13 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 705 ₴








