-6%

PROFI-TEC TLT Кущоріз акумуляторний PDG5220BL POWERLine (без АКБ і ЗП, 20 В, 520 мм)
3 331 ₴
3 122 ₴
- В наявності
- Код: pt5955-tlt
+380 (67) 471-04-40
- +380 (50) 423-62-20
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Зверніть увагу, акумулятор і зарядний пристрій до комплекту не входять
Акумулятор і зарядний пристрій можна купити на нашому сайті зі знижкою 5-10%
Інформацію уточнюйте в менеджера
Інформацію уточнюйте в менеджера
Акумуляторний кущоріз PROFI-TEC PDG5220BL — легкий і надійний інструмент, призначений для проведення сезонних робіт із формування та підрізання зелених насаджень, а саме живоплоту, кущів і декоративних дерев у вертикальній і горизонтальних площинах. Цей пристрій зроблений із дотриманням усіх вимог безпеки, має сучасний дизайн, надійний у роботі, а також простий у користуванні й обслуговуванні.
Особливості акумуляторного кущоріза PROFI-TEC PDG5220BL:
- Низький рівень вібрації та шуму, невелика вага та брак викидів шкідливих речовин;
- Двосторонній ніж забезпечує ефективну та швидку роботу;
- Захисний кожух захищає руки користувача від трав під час роботи;
- Ергономічна прогумована ручка забезпечує комфортну тривалу роботу;
- Заточені різальні елементи стійкі до зносу та деформацій і забезпечують чисте різання;
- Витривалий безщітковий двигун сприяє стабільному виробленню інтенсивних завдань;
- Вся лінійка інструментів PROFI-TEC POWERLine сумісна та працює від батарей MAKITA LXT.
| Характеристики | |
| Виробник: | PROFI-TEC |
| Напруга акумулятора: | 20 В |
| Тип акумулятора: | Li-ion |
| Тип двигуна: | безщітковий |
| Довжина леза: | 52 см |
| Ширина леза: | 7 см |
| Кількість обертів холостого ходу: | 1800 об/хв |
| Максимальна різальна здатність: | 15 мм |
| Угол реза: | 45° |
| Вага нетто/брутто: | 1,9 / 2,5 кг |
| Габарити упаковки: | 890×190×200 мм |
Комплект постачання:
- Акумуляторний кущоріз PROFI-TEC PDG5220BL;
- Захисні окуляри та рукавички;
- Інструкція з експлуатації;
- Гарантійний талон;
- Паковання — картонна коробка;
- Без акумулятора та зарядного пристрою.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PROFI-TEC |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина шини | 520 мм |
| Відстань між ножами | 15 мм |
| Стан | Новий |
| Тип | Акумуляторний кущоріз |
| Загальні | |
| Вага | 2.5 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Напруга | 20 В |
| Живлення | Акумулятор |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 122 ₴








