-7%

PROFI-TEC TLT Повітродувка акумуляторна PLB5020BL POWERLine (1×PT2050HE (4.0 А·год), ЗП)
4 376 ₴
4 055 ₴
- В наявності
- Код: pt6399-tlt
+380 (67) 471-04-40
- +380 (50) 423-62-20
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Акумуляторна повітродувка PROFI-TEC PLB5020BL — потужна модель призначена для зміни сміття, опалого листя, рослинних відходів у купу, очищення важкодоступних місць від сміття й пилу, видування тирси у майстернях.
Особливості акумуляторного повітродувки PROFI-TEC PLB5020BL:
- Потужний безщітковий двигун забезпечує високий об'єм і швидкість повітря;
- Компактний і легкий інструмент для роботи однією рукою;
- Кількість обертів холостого ходу плавно регулюється в широкому діапазоні;
- Низький рівень шуму;
- Раціональне споживання енергії залежно від поточного навантаження продовжує термін експлуатації батарей;
- Оскільки насадки обладнання легко демонтуються, повітродувка не займає багато місця під час зберігання;
- Вся лінійка інструментів PROFI-TEC POWERLine сумісна та працює від батарей MAKITA LXT.
| Характеристики | |
| Виробник: | PROFI-TEC |
| Напруга акумулятора: | 20 В |
| Тип акумулятора: | Li-ion |
| Тип двигуна: | безщітковий |
| Кількість обертів холостого ходу: | 0 – 15000 об/хв |
| Швидкість повітряного потоку: | 3,0 м/хв |
| Максимальний тиск під час видування: | 5,5 кПа (50 мбар) |
| Кількість швидкостей повітряного потоку: | 6 |
| Вага нетто/брутто: | 1,3 / 3,0 кг |
| Габарити упаковки: | 500×220×260 мм |
Комплект постачання:
- Акумуляторна повітродувка PROFI-TEC PLB5020BL;
- Сопло;
- Акумулятори PT2050HE (4.0 А·год) × 1;
- Зарядний пристрій;
- Інструкція з експлуатації;
- Гарантійний талон;
- Паковання — картонна коробка
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PROFI-TEC |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип | Повітродув садовий |
| Тип приводу | Акумулятор |
| Форм-фактор | Переносний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 3 кг |
| Характеристики електродвигуна, акумулятора | |
| Максимальна кількість обертів | 15000 об/хв |
| Напруга акумулятору | 20 В |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 055 ₴








