-5%

PROFI-TEC TLT Акумуляторний садовий обприскувач ранцевий PS1610 (12 В/8.0 А·год, зарядний пристрій)
1 417 ₴
1 346 ₴
- В наявності
- Код: pt5970-tlt
+380 (67) 471-04-40
- +380 (50) 423-62-20
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Акумуляторний обприскувач PROFI-TEC PS1610 — автономний і компактний пристрій, використовується для дезінфекції та дезінсекції, ефективної хімічної обробки сільськогосподарських культур, фруктових садів; для зрошення, живлення та захисту рослин, також може використовуватися для миття вікон, стін і з іншою метою, де потрібно розпилювання водних розчинів.
Особливості акумуляторного обприскувача PROFI-TEC PS1610:
- Об'ємний бак (16 л) не вимагає частого доливання робочої рідини, даючи змогу оператору не відвертати увагу на допоміжні операції;
- Штанга обприскувача телескопічної конструкції для коригування висоти оброблення;
- Вбудований акумулятор (12 В/8.0 А·год) забезпечує безперервне функціонування пристрою впродовж тривалого часу — до 5 годин завдяки оптимізованому енергоспоживанню;
- Завдяки ранцевому виробленню інструмент максимально зручний в експлуатації;
- Протиударний бак із пластику не схильний до впливу хімічних сполук, витримує прямі сонячні промені та вплив високих температур,
- Можливість регулювання потужності зрошення зміною розпилювальних насадок;
- Завдяки широкій горловині бака для рідин істотно полегшується процес заправлення, що дає змогу прискорити підготовку обприскувача до роботи;
- Вбудований вольтметр призначений для контролю за ступенем розряду батареї для своєчасного заряджання та недосипання глибокої розрідженості.
| Характеристики | |
| Виробник: | PROFI-TEC |
| Напруга акумулятора: | 12 В |
| Ємність акумулятора: | 8,0 Ач |
| Робочий тиск: | 0,15-0,50 мПа |
| Витрата рідини: | 3,1 л/хв |
| Максимальна температура рідини: | 35 – 45 °C |
| Дальність розпилення: | 8 – 10 м |
| Об'єм бака для препаратів: | 16 л |
| Час роботи на одному заряді: | до 5 годин |
| Вага нетто/брутто: | 4,5 / 5,2 кг |
| Габарити упаковки: | 390×200×480 мм |
Комплект постачання:
- Акумуляторний обприскувач PROFI-TEC PS1610;
- Акумулятор 12 В/8,0 А·год;
- Зарядний пристрій;
- Розпилювальні насадки × 4;
- Комплект ущільнювальних прокладок;
- Інструкція з експлуатації;
- Гарантійний талон;
- Паковання — картонна коробка.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PROFI-TEC |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Дальність/радіус обприскування | 10 м |
| Джерело живлення | Акумуляторний |
| Максимальна температура рідини, що розпилюється | 40 град. |
| Загальна вага | 5.2 кг |
| Об'єм бака | 16 л |
| Продуктивність | 3.1 літр/хв |
| Стан | Новий |
| Спосіб транспортування обприскувача | Ранцевий (за спиною) |
| Тип обприскувача | Акумуляторний (електричний) |
| Додаткові характеристики акумуляторного обприскувача | |
| Ємність акумулятору | 8 А. г |
| Напруга | 12 В |
| Тривалість автономної роботи | 5 годин |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 346 ₴








