-7%

PROFI-TEC TLT Акумуляторна ексцентрикова полірувальна машина DPO1515BL POWERLine (без АКБ і ЗП, 20 В)
4 052 ₴
3 755 ₴
- В наявності
- Код: pt5949-tlt
+380 (67) 471-04-40
- +380 (50) 423-62-20
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Зверніть увагу, акумулятор і зарядний пристрій до комплекту не входять
Акумулятор і зарядний пристрій можна купити на нашому сайті зі знижкою 5-10%
Інформацію уточнюйте в менеджера
Інформацію уточнюйте в менеджера
Акумуляторна ексцентрикова полірувальна машина PROFI-TEC DPO1515BL — практичний і якісний інструмент із потужним і продуктивним двигуном, призначений для полірування та шліфування різних поверхонь і матеріалів. Підходить для роботи з термочутливими лакофарбовими покриттями, оскільки не нагріває поверхню.
Особливості акумуляторної ексцентрикової полірувальної машини PROFI-TEC DPO1515BL:
- 6 швидкостей роботи забезпечують можливість підлаштуватися під оброблюваний матеріал і повністю контролювати темп роботи, уникаючи пропилювання;
- Ексцентриковий хід 15 мм забезпечує високу ефективність і якість полірування;
- Постійна швидкість за будь-якого навантаження;
- Витривалий безщітковий двигун сприяє стабільному виробленню інтенсивних завдань;
- Прогумована ручка забезпечує надійний хват і підвищує контроль над керуванням;
- Вся лінійка інструментів PROFI-TEC POWERLine сумісна та працює від батарей MAKITA LXT.
| Характеристики | |
| Виробник: | PROFI-TEC |
| Напруга акумулятора: | 20 В |
| Тип акумулятора: | Li-ion |
| Тип двигуна: | безщітковий |
| Кількість обертів холостого ходу: | 750/ 1600 / 2500 / 4000 / 5600 / 6800 об./хв |
| Кількість швидкостей роботи: | 6 |
| Діаметр підошви: | 150 мм |
| Різь шпинделя: | М14 |
| Хід ексцентрика: | 15 мм |
| Вага нетто/брутто: | 2,2/5,5 кг |
| Габарити упаковки: | 430×160×160 мм |
| Гарантія: | 12 місяців |
Комплект постачання:
- Акумуляторна ексцентрикова полірувальна машина PROFI-TEC DPO1515BL;
- Полірувальний круг × 1;
- Інструкція з експлуатації;
- Гарантійний талон;
- Паковання — картонна коробка;
- Без акумулятора та зарядного пристрою
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PROFI-TEC |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 2.5 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Максимальна кількість обертів | 6800 об/хв |
| Максимальний діаметр диска | 150 мм |
| Напруга акумулятору | 20 В |
| Живлення | Акумулятор |
| Розмір ходу платформи | 15 мм |
| Стан | Новий |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Тип шліфмашини | ексцентрикова |
| Ширина шліфування | 150 мм |
| Комплектація | |
| Додатковий акумулятор | Ні |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
| Додаткові функції | |
| Підтримка постійного числа обертів під навантаженням | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 755 ₴








