-5%

PROFI-TEC TLT Акумуляторний фрезер PRD2068BL POWERLine (Без АКБ і ЗП, 20 В, 5 швидкостей) фрезерна машина
2 722 ₴
2 587 ₴
- В наявності
- Код: pt5707-tlt
+380 (67) 471-04-40
- +380 (50) 423-62-20
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Зверніть увагу, акумулятор і зарядний пристрій до комплекту не входять
Акумулятор і зарядний пристрій можна купити на нашому сайті зі знижкою 5-10%
Інформацію уточнюйте в менеджера
Інформацію уточнюйте в менеджера
Акумуляторний фрезер PROFI-TEC PRD2068BL — зручний і портативний інструмент для оброблення як деревини, так і пластику, акрилу, гіпсу та інших матеріалів. Бездротова конструкція забезпечує мобільність і гнучкість, роблячи його універсальним інструментом для широкого спектра завдань із фрезерування.
Особливості акумуляторного фрезера PROFI-TEC PRD2068BL:
- Кнопка увімкнення/вимкнення з окремою кнопкою блокування запобігає випадковому запуску інструмента для захисту користувача та заготівки;
- Надійний і потужний безщітковий двигун;
- Швидкість роботи регулюється для оброблення різних типів матеріалів;
- Компактний розмір, невелика вага та гумові накладки на корпусі дають змогу комфортно працювати тривалий час;
- Система регулювання глибини занурення забезпечує точність виконання робіт;
- Вся лінійка інструментів PROFI-TEC POWERLine сумісна та працює від батарей MAKITA LXT.
| Характеристики | |
| Виробник: | PROFI-TEC |
| Напруга акумулятора: | 20 В |
| Тип акумулятора: | Li-Ion |
| Тип двигуна: | безщітковий |
| Діаметр цангового патрона: | 6,8 мм |
| Кількість швидкостей роботи: | 5 |
| Кількість обертів холостого ходу: | 10000–30000 об/хв |
| Максимальна глибина занурення: | 0 – 40 мм |
| Вага нетто/брутто: | 1,3 / 1,98 кг |
| Габарити брутально: | 245×190×135 мм |
| Гарантія: | 12 місяців |
Комплект постачання:
- Акумуляторний фрезер PROFI-TEC PRD2068BL;
- Ріжковий ключ х 2;
- Шестигранний ключ;
- Торцевий ключ;
- Пряма напрямна;
- Контурна напрямна;
- Копіювальна втулка;
- Інструкція з експлуатації;
- Гарантійний талон;
- Паковання — картонна коробка;
- Без акумулятора та зарядного пристрою.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PROFI-TEC |
| Країна виробник | Китай |
| Розмір цанги | 6.8 мм |
| Максимальна глибина фрезерування | 40 мм |
| Максимальна кількість обертів | 30000 об/хв |
| Живлення | Акумулятор |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Напруга акумулятору | 20 В |
| Вага | 2 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції | |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 587 ₴






