-7%

PROFI-TEC TLT Акумуляторний пилосос PHV200BL POWERLine (2 х 5.0 А·год, зарядний пристрій)
5 090 ₴
4 717 ₴
- В наявності
- Код: pt5709-tlt
+380 (67) 471-04-40
- +380 (50) 423-62-20
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Акумуляторний пилосос PROFI-TEC PHV200BL — легка та компактна модель, яка чудово підійде для виконання різних завдань з прибирання автомобіля, а також щоденного прибирання будинку. Пилосос обладнаний різноманітними насадками та аксесуарами, що дає змогу ефективно прибирати пил із різних поверхонь і у важкодоступних місцях;
Особливості акумуляторного пилососа PROFI-TEC PHV200BL:
- Безщітковий двигун сприяє енергоефективності обладнання без надмірного нагрівання;
- Ефективна система фільтрації забезпечує високий рівень вловлювання найдрібніших частинок пилу;
- Прозорий пластиковий сміттєзбірник дає змогу контролювати рівень заповнення;
- Вбудована світлодіодна підсвітка допомагає ефективно працювати в місцях поганої видимості;
- Зручне керування завдяки ергономічній ручці та продуманому розміщенню пускової кнопки;
- Вся лінійка інструментів PROFI-TEC POWERLine сумісна та працює від батарей MAKITA LXT.
| Характеристики | |
| Виробник: | PROFI-TEC |
| Напруга акумулятора: | 20 В |
| Тип акумулятора: | Li-Ion |
| Тип двигуна: | безщітковий |
| Тип пилососа: | ручний |
| Максимальна потужність всмоктування: | 8 кПа |
| Місткість бака: | 600 мл |
| Максимальний рівень шуму: | 79 дБ |
| Вага з батареєю 5 А·год: | 1,86 кг |
| Вага нетто/брутто: | 1,15/3,6 кг |
| Габарити брутально: | 380×290×215 мм |
| Гарантія: | 12 місяців |
Комплект постачання:
- Акумуляторний пилосос PROFI-TEC PHV200BL;
- Акумулятори 5.0 А·год х 2;
- Зарядний пристрій;
- Насадка для великого сміття;
- Насадка-щітка;
- Щілинна насадка;
- Подовжувальні трубки х 2
- Інструкція з експлуатації;
- Гарантійний талон;
- Пластиковий кейс.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PROFI-TEC |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Об'єм пилозбірника | 0.6 л |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Тип пилозбірника | Контейнер |
| Тип пилососа | порохотяг для сухого прибирання |
| Рівень шуму | 79 дБ |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 3.6 кг |
| Характеристики пилососів з акумуляторним приводом | |
| Ємність акумулятору | 5 А. г |
| Напруга акумулятору | 20 В |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Матеріал бака | Пластик |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 717 ₴






