
Дриль Элпром ЕД 1900 М активно використовується будівельниками для перемішування компонентів сухої суміші і рідини при отриманні самих різних будівельних і оздоблювальних матеріалів, таких як штукатурка, бетон, дисперсна фарба, плитковий і шпалерний клей. Дана модель наділена невеликою вагою 2.65 кг і компактними розмірами: 220х265х85 мм. Алюмінієвий корпус редуктора стійкий до ударів і подряпин, надійно захищає внутрішній механізм. Виносні щеткодержатели полегшують доступ до заміни вугільних щіток. Потужний металевий патрон під ключ надійний і простий для зміни оснащення. Потужність будівельного міксера 1900 Вт дозволяє працювати в тривалому режимі, а плавний пуск виключає різкий ривок при запуску інструменту . Пусковий фіксатор на рукоятці дає можливість безперервно працювати на максимальних обертах, не утримуючи пусковий вимикач.
Особливості електродрилі Элпром ЕД-1900М:
- Вид міксера -дриль;
- Компактність;
- Невелика вага 2.65 кг;
- Металевий редуктор;
- Регулятор оборотів;
- Плавний пуск;
- Зовнішні щеткодержатели;
- Металевий патрон під ключ;
- Пусковий фіксатор.
Характеристики
| ОСНОВНІ | |
|---|---|
| Виробник | Элпром |
| Тип | Дриль |
| Тип патрона | Ключовий |
| ДОДАТКОВІ ХАРАКТЕРИСТИКИ | |
| Особливості | З регулюванням обертів |
| Джерело живлення | Мережа |
| Комплектація | Дриль Элпром ЕД-1900 М ( урод ) 1шт. Паспорт 1шт. Бічна Рукоятка 1шт. Обмежувач глибини свердління 1шт. Ключ для патрона 1шт. Упаковка картонна 1шт. |
| Споживана потужність, Вт | 1900 |
| Максимальна швидкість обертання, об/хв | 850 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Максимальний діаметр свердління в сталі, мм | 13 |
| Вага (кг) | 2.65 |
Комплектація:
Дриль Элпром ЕД-1900 М 1шт.
Паспорт 1шт.
Бічна Рукоятка 1шт.
Обмежувач глибини свердління 1шт.
Ключ для патрона 1шт.
Упаковка картонна 1шт.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Элпром |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Максимальна кількість обертів | 850 об/хв |
| Живлення | Мережа 220В |
| Режим інструменту | безударний |
| Стан | Новий |
| Тип | Дриль |
| Тип патрона | Ключовий |
| Додаткові функції | |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Кількість швидкостей роботи | 1 |
| Обмеження пускового струму | Так |
| Підсвічування робочої зони | Ні |
| Реверс | Так |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Ударний режим | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2.65 кг |
| Комплектація | |
| Додаткова рукоятка | Так |
| Додатковий акумулятор | Ні |
| Обмежувач глибини свердління | Так |
| Прогумована рукоятка | Так |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
| Максимальний діаметр свердління | |
| Максимальний діаметр свердління (метал) | 13 мм |
| Живлення | |
| Споживана потужність | 1900 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Дриль мережевий Елпром | Дриль мережевий |
| Дриль електричний Елпром | Дриль електричний |
- Ціна: 1 799 ₴


