-5%

Ударна мережева дриль Титан TLT PDU209SRE (850 Вт, 2 швидкості)
2 846 ₴
2 715 ₴
- Готово до відправки
- Код: t90112653-tlt
+380 (67) 471-04-40
- +380 (50) 423-62-20
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Основні переваги
- Швидкозатискний патрон – для надійного кріплення і швидкої зміни оснащення;;
- Функція зворотного обертання (реверс);
- Регулятор швидкості обертання шпинделя;
- Зміна частоти обертання ступенем натискання на вимикач;
- Металевий корпус редуктора – для кращого тепловідведення;
- Двошвидкісний редуктор;
- Фіксація клавіші "Пуск" – для тривалих робіт.
| Характеристики | |
| Потужність, Вт | 850 |
| Тип патрона | ключовий |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Число оборотів | 1 швидкість 0 – 1200 об/хв. / – 2 швидкість 0 -3000 об/хв. |
| Регулювання обертів | є |
| Наявність удару | є |
| Наявність реверсу | є |
| Max діаметр свердління (метал), мм | 16 |
| Розмір патрона, мм | 13 |
| Виробник | TITAN |
| Гарантія | 12 місяців |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Титан |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Максимальна кількість обертів | 3000 об/хв |
| Максимальний діаметр патрона | 13 мм |
| Живлення | Мережа 220В |
| Режим інструменту | ударний |
| Стан | Новий |
| Тип | Дриль |
| Тип патрона | Швидкозатискний |
| Комплектація | |
| Додаткова рукоятка | Так |
| Обмежувач глибини свердління | Так |
| Прогумована рукоятка | Так |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
| Додаткові функції | |
| Кількість швидкостей роботи | 2 |
| Підсвічування робочої зони | Ні |
| Реверс | Так |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Ударний режим | Так |
| Максимальний діаметр свердління | |
| Максимальний діаметр свердління (метал) | 16 мм |
| Живлення | |
| Споживана потужність | 850 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ударний дриль Титан | Ударний дриль |
| дриль Титан | Дриль |
| дриль мережевий Титан | Дриль мережевий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 715 ₴







